مدیرعامل شرکت بین‌المللی نمایشگاه‌های فارس اعلام کرد که سایت نمایشگاهی فارس واقع در شیراز امسال و با برنامه ریزی دقیق، میزبان 68 عنوان نمایشگاهی خواهد بود.

سید محمود موسوی پنجشنبه 27 تیرماه در یک کنفرانس خبری گفت: تا سال 96 تعداد عناوین نمایشگاهی که در شیراز برگزار می شد، 50 عنوان بود که با هماهنگی مدیریت ارشد استان و همراهی سایر دستگاه‌ها، این تعداد در سال 97 به 60 عنوان افزایش یافت.

او اضافه کرد: امسال علیرغم تحریم ها و مشکلات اقتصادی موجود، برنامه ریزی و پیش بینی لازم برای برگزاری 68 عنوان نمایشگاهی انجام شده است.

موسوی گفت: بخشی از تلاشها مصروف برگزاری عناوین نمایشگاهی که تاکنون برگزار نشده یا نمایشگاه‌هایی که قبلا برگزار و طی چند سال گذشته تعطیل شده، بوده است.

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین المللی استان فارس خاطرنشان کرد: امسال از 68 عنوان نمایشگاهی پیش بینی شده 8 عنوان یا اولین نمایشگاه یا نمایشگاه تعطیل شده است.

موسوی یادآور شد که نمایشگاه قهوه و خرما از نمایشگاه‌های اول و نمایشگاه ورزش و فرش ماشینی و موکت و ... از نمایشگاه‌های تعطیل شده‌ای است که سال گذشته برگزار شده و امسال هم تداوم خواهد داشت.

چهارمین نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر، اتحادیه طلا و جواهر فارس

مدیرعامل شرکت بین‌المللی نمایشگاه‌های فارس از برگزاری چهارمین نمایشگاه طلا، جواهر، نقره، ساعت و گوهر سنگها در شیراز خبر داد و گفت: این نمایشگاه با همکاری اتحادیه طلا و جواهر و زیورآلات فارس و شرکت رستاک پادویژن در روزهای شانزده تا نوزده مردادماه در شیراز برگزار خواهد شد.

موسوی خاطرنشان کرد که این نمایشگاه در مرحله پذیرش متقاضیان حضور است و امکان ثبت نام و گرفتن غرفه برای علاقه مندان وجود خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت بین‌المللی نمایشگاه‌های فارس گفت: این نمایشگاه بعد از هفت سال تعطیلی، امسال و با همکاری و همراهی دستگاه‌های مختلف و تلاشی گسترده و یکساله، مجوز برگزاری دریافت کرده است.

موسوی این نمایشگاه را یک رویداد بسیار مهم و ویژه دانست و گفت: امیدواریم این نمایشگاه به عنوان یکی از برنامه‌های تقویمی نمایشگاهی در فارس تبدیل شده و در آینده به شکلی بین المللی برگزار شود./ ایسنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.