اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
ماجـــرا

رئیس جدید کشتی

رئیس جدید کشتی
یگانه خدامی

انتخابات فدراسیون کشتی یکی از هیجان انگیزترین انتخابات فدراسیون هاست، آن هم به‌دلیل علاقه مردم به این ورزش و حواشی‌ای که همیشه اطراف آن و رؤسای فدراسیونش وجود داشته است. دیروز علیرضا دبیر در این انتخابات رأی آورد و رئیس فدراسیون شد. او که هم چهره سیاسی محسوب می‌شود و هم ورزشی، طرفدار و مخالف زیاد دارد که همه آنها در شبکه‌های اجتماعی بعد از اعلام نتایج انتخابات می‌نوشتند.

مخالفان دبیر سوابق سیاسی‌اش را رو می‌کردند و موافقانش درباره کشتی‌های خاطره انگیز او و توانایی‌هایش در کشتی می‌نوشتند: آموزگارم: «علیرضا دبیر تو شبکه خبر می‌گفت هر کی میگه من، داره از زبون شیطان حرف میزنه. تو مانتو فروشی شنیدم».
علیرضا دبیر: من به‌خاطر خدا کاندیدای ریاست فدراسیون شدم!»، روایتگر ماجراهای تلخ: «خبر دردناک بود و تلخ،  یک نفر حرکت: «پیروزی علی دبیر در انتخابات کشتی جای تبریک داره. کسی که زحماتی که براش کشیده باشن رو فراموش نمی‌کنه. امیدوارم موفق باشه و دورش رو از انسان‌هایی که از اون به‌عنوان سکوی پرش استفاده می‌کنن خالی کنه. برد و باختش برای من نفعی قطعاً نداره اما خوشحال شدم براش».
آبشناسان: «تبریک به علیرضا دبیر بابت ریاست ورزش محبوب و اول کشتی»، فرزاد سوزنکار: «یا خدا کلاً کشتی رو نابود خواهد کرد»، وچه: «دبیر قهرمان جهان و المپیک، در دوره قبل، عضو شورای شهر تهران بود، وی ۴ سال اول حامی سرسخت قالیباف بود و در ۲ سال بعدی به منتقدین قالیباف پیوست.»، فرشید: «یه خم سررو علیرضا دبیر جلو یوگن بوسلویوویچ تو فینال المپیک سیدنی هیچوقت یادم نمیره.
امیدوارم به سرنوشت امیرکبیر کشتی ایران دچار نشه.»، نیلوفر: «ماشاءالله تخصص چند گانه داره. شورای شهر. حالا واسه مجلس و ریاست جمهوری هم انتخاب بشه کلکسیون کامل میشه»، مانیفست: «کانال تلگرامی وزارت ورزش_جوانان خبر انتصاب دبیر را با هفت غلط املایی کار کرده و اضافه کرده که: «بیش از صد درصد تعهداتش را به فدراسیون کشتی انجام داده! بیش از صددرصد.این اضطراب معرکه‌گیری برای انتصاب دبیر دلیلش هر چه که بود به استیضاح سلطانی فر بی‌ربط نبود.».

کپی