اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹

دلایل عزل « علیزاده طباطبایی »از وکالت« محمدعلی نجفی »به روایت دامادش

دلایل عزل « علیزاده طباطبایی »از وکالت« محمدعلی نجفی »به روایت دامادش

داماد نجفی: از آنجا که علیزاده طباطبایی با نجفی رفاقت داشت، از او خواستیم از وکالت در این پرونده استعفا دهد / قبول نکرد و مجبور شدیم عزلش کنیم داماد محمدعلی نجفی امروز چهارشنبه

داماد محمدعلی نجفی امروز چهارشنبه دقایقی قبل از آغاز دومین جلسه رسیدگی به اتهامات نجفی در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه سید محمود علیزاد طباطبایی با نجفی رفاقت و دوستی داشت، از او خواستیم از وکالت در این پرونده استعفا دهد اما وی قبول نکرد و در نهایت مجبور شدیم وی را عزل کنیم.

داماد محمدعلی نجفی از عزل علیزاده طباطبایی برای وکالت پرونده محمدعلی نجفی شهردار پیشین تهران در قتل میترا استاد همسر دوم وی خبر داد.

علیرضا ببری امروز چهارشنبه دقایقی قبل از آغاز دومین جلسه رسیدگی به اتهامات نجفی در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه سید محمود علیزاد طباطبایی با نجفی رفاقت و دوستی داشت، از او خواستیم از وکالت در این پرونده استعفا دهد اما وی قبول نکرد و در نهایت مجبور شدیم وی را عزل کنیم.

امروز دومین جلسه رسیدگی به پرونده میترا استاد با حضور محمدعلی نجفی متهم این پرونده و مهیار صفری فرزند و برادر مرحومه میترا استاد در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست محمدرضا محمدی کشکولی برگزار می شود.

نجفی شهردار پیشین تهران در تاریخ هفتم خرداد ماه امسال میترا استاد همسر دوم خود را به ضرب دو گلوله در منزل خود واقع در منطقه سعادت آباد تهران به قتل رساند و عصر آن روز با حضور در پلیس آگاهی تهران به قتل اعتراف و دلیل آن را اختلافات خانوادگی عنوان کرد.

کپی