اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

تجلیل از پنج چهره سینمایی در جشنواره فیلم شهر

تجلیل از پنج چهره سینمایی در جشنواره فیلم شهر

در هفتمین دوره جشنواره فیلم شهر از 4 خادم شهر و جمشید مشایخی، علی نصیریان، داریوش اسدزاده، مسعود رایگان، پروانه معصومی و رؤیا تیموریان تجلیل می‌شود.

هاشم میرزاخانی، دبیر هفتمین جشنواره فیلم شهر گفت: هفتمین دوره جشنواره فیلم شهر، با شعار «شهروند مسئول، شهر سالم» در 26 تیر آغاز به کار می‌کند. آیین افتتاحیه این جشنواره همزمان با افتتاح فودکورت و سالن چند منظوره در پردیس سینمایی ملت همراه خواهد بود و در آیین افتتاحیه اهدای جوایز برخی از بخش‌ها را خواهیم داشت.

پوسترهای این جشنواره، اثر محمد روح الامین، توسط خبرنگاران حاضر در مراسم و هاشم میرزاخانی، دبیر جشنواره به صورت مشترک رونمایی شد. پوستر اول مربوط به نکوداشت جمشید مشایخی، توسط مهیار جوادی‌فر از سینمانو، رونمایی شد. دومین پوستر مربوط به بزرگداشت پروانه معصومی توسط کلهر از خبرگزاری فارس، سومین پوستر مربوط به داریوش اسدزاده توسط زمانی از شبکه خبر، پوستر چهارم مربوط به علی نصیریان توسط قاسمی از ایسنا، پوستر پنجم مربوط به رویا تیموریان توسط زهرا منصوری از خبرگزاری مهر، پوستر ششم مربوط به مسعود رایگان توسط سحر قناعتی از واحد مرکزی خبر و پوستر آخر مروبط به خادمین شهر توسط پیوندی از برنامه هفت رونمایی شد.

همچنین پوران درخشنده، تهیه‌کننده و کارگردان سینما به همراه پیمان معادی کارگردان، فیلمنامه‌نویس و بازیگر سینما نماینده کشورمان در تیم داوری خواهند بود که 8 تندس برگزیدگان این بخش را در آیین افتتاحیه معرفی خواهیم کرد./ایلنا

کپی