اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹

دستور وزیر ورزش برای پیگیری درمان کشتی‌گیر مازندرانی

دستور وزیر ورزش برای پیگیری درمان کشتی‌گیر مازندرانی

وزیر ورزش و جوانان دستور داد رییس فدراسیون پزشکی ورزشی تمام هزینه‌های درمانی امیر محمد رضایی کشتی گیر فرنگی کار را بر عهده بگیردو پیگیر درمان این جوان مازنی باشد.

«امیر محمد رضایی» اهل روستای اسکنده از توابع شهرستان محمودآباد که قهرمانی استان مازندران و عنوان سوم در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی کشور را در کارنامه دارد، مدتی است که به دلیل مصدومیت، شرایط خوبی ندارد.

حادثه مصدومیت او مهر ماه سال ۹۷ و در باشگاه تمرینی در شهر آمل اتفاق افتاد. زمانی که حریف روی او فن کمر اجرا کرد و او با گردن به روی زمین افتاد تا این اتفاق روند ورزش قهرمانی این فرنگی کار را عوض کند. او که حتی به اردوی تیم ملی نیز دعوت شده است، اکنون برای درمان وضعیت خود چشم انتظار کمک مسؤولان است.

در همین راستا «مسعود سلطانی فر» وزیر ورزش و جوانان به «غلامرضا نوروزی» رئیس فدراسیون پزشکی - ورزشی دستور داد تمام هزینه‌های درمانی امیر محمد رضایی کشتی گیر فرنگی کار را بر عهده بگیرد و پیگیر درمان این جوان مازنی باشد.

«تورج ملک محمدی» دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی و پزشک تیم ملی کشتی به پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: با دستور آقای وزیر، مراحل درمان و جراحی به سرعت پیگیری می‌شود چون خطر فلج شدن این قهرمان وجود داشت و تمام هزینه‌های درمانی بر عهده فدراسیون خواهد بود./ ایرنا

کپی