اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹

باشگاه‌ها برای انعقاد قرارداد با فروزان از کمیته اخلاق استعلام بگیرند

باشگاه‌ها برای انعقاد قرارداد با فروزان از کمیته اخلاق استعلام بگیرند

باشگاه‌ها برای انعقاد قرارداد با محسن فروزان دروازه بان فصل گذشته تراکتورسازی تبریز از این کمیته استعلام بگیرند.

معمولاً محرومیت‌های موقت یک ماهه است و طبیعتاً محرومیت موقت محسن فروزان که در ارتباط با پرونده وی در کمیته اخلاق صادر شده، پایان یافته است. با این وجود شاید بهتر است باشگاه‌های خواهان این بازیکن طبق رویه موجود در صورت تصمیم برای انعقاد قرارداد، از کمیته اخلاق در رابطه با فروزان استعلام بگیرند.

البته قرار است در آینده نزدیک، کمیته اخلاق حکم پرونده فروزان را صادر کند.

ماجرا به دیدار تراکتورسازی و سپیدرود رشت در چارچوب هفته بیست و چهارم هجدهمین دوره لیگ برتر بازمی‌گردد؛ در حالی که تراکتورسازی برای حضور در صدر به سه امتیاز این بازی نیاز داشت اما سپیدرود انتهای جدولی این مسابقه را با نتیجه سه بر یک به سود خود به پایان رساند.

بعد از این دیدار و گل‌های به ظاهر مشکوکی که محسن فروزان گلر نام آشنای تراکتورسازی دریافت کرد، محمدرضا زنوزی مالک تراکتورسازان تبریز انگشت اتهام را به سوی فروزان گرفت و او را به شرط‌بندی متهم کرد.

بعد از این ماجرا، کمیته اخلاق به سرعت به موضوع ورود کرد و محسن فروزان با حکم این رکن قضائی فدراسیون فوتبال تا اطلاع ثانونی از هرگونه فعالیت فوتبالی محروم و برای او پرونده تشکیل شد.

البته این پایان ماجرا نبود و با ورود ضابطان قضائی به موضوع، فروزان و همسرش با حکم مرجع قضائی بازداشت و یک روز بعد هم با تودیع وثیقه آزاد شدند.

بر اساس این گزارش، تخلفات فروزان در دیوان تحقیقات کمیته اخلاق محرز شده و پرونده او اکنون در دیوان حکمیت این کمیته است تا حکم قانونی صادر شود./ ایرنا

کپی