اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

بنادر شهید باهنر و حقانی گواهینامه بین المللی IMS گرفتند

بنادر شهید باهنر و حقانی گواهینامه بین المللی IMS گرفتند

مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر از اجرای موفق شانزدهمین ممیزی بین المللی سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) در این مجموعه بندری و دریایی خبر داد و گفت: این دستاورد مهم، نقطه عطفی در مسیر بهبود خدمات رسانی و حضور در صحنه رقابت‌های ملی و بین‌المللی است.

حمیدرضا محمدحسینی در جمع خبرنگاران با اشاره به پیاده سازی سیستم مدیریت IMS در بندر شهید باهنر در راستای اجرای تعهدات خط مشی و چشم انداز سازمانی، اظهار کرد: بهبود ارائه خدمات به عنوان اصل اول مشتری مداری، حفاظت از محیط زیست به عنوان مسئولیت اجتماعی سازمانی و صیانت از نیروی انسانی به عنوان سرمایه اصلی سازمان، از جمله اهداف مدنظر این طرح بوده است.

وی با اشاره به اینکه شانزدهمین ممیزی سیستم مدیریت یکپارچه IMS مطابق با استاندارد با همکاری شرکت معتبر «IMQ» با موفقیت به پایان رسید، خاطرنشان کرد: در این طرح علاوه بر بندر شهید باهنر، بندر شهید حقانی به عنوان بزرگترین پایانه مسافری دریایی ایران، نیز زیر ذره بین سخت گیرانه ممیزان بین المللی قرار گرفت.

مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر تلاش پیگیرانه، فداکاری و احساس مسئولیت تمامی کارکنان و همکاران در کسب این موفقیت را تأثیر دانست و افزود: بنادر شهید باهنر و شهید حقانی، موفق به تمدید گواهینامه استاندارد ISO ۹۰۰۱:۲۰۱۵ ، ISO ۱۴۰۰۱:۲۰۱۵ و OHSAS ۱۸۰۰۱:۲۰۰۷ شدند.

محمدحسینی در ادامه تصریح کرد: اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر با اعتقاد نسبت به ضرورت ارتقای سطح خدمات با توجه به نیاز موجود در بهبود ساختار و استقرار سیستم‌های نوین مدیریت، از سال ۱۳۸۶ نسبت به اجرا و ارتقا سیستم مدیریت کیفیت، زیست محیطی و مدیریت ایمنی اقدام نموده است.

این مقام مسئول در ادامه گفت: پس از انجام ممیزی مراقبتی، گواهینامه مربوطه با لحاظ پایبندی و مسئولیت‌پذیری کارکنان نسبت به اصول و مبانی سیستم مدیریت یکپارچه، تمدید شد.

مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر گفت: دریافت این گواهینامه‌ها سندی بر تعهد این بندر نسبت به اصلاح فرآیندها، بهبود عملکرد، افزایش سطح رضایتمندی مشتریان، ارتقا ایمنی کارکنان و حفظ محیط زیست محسوب می‌شود.

وی در پایان نتایج مثبت این ارزیابی را بیانگر نمود عینی تلاش و تجلی خدمت متعهدانه یکایک کارکنان در راستای پیشبرد اهداف سازمانی دانست و ابراز امیدواری کرد، در آینده نزدیک شاهد توسعه روزافزون بنادر و گردش مستمر چرخ توسعه و رونق هر چه بیشتر اقتصاد کشور باشیم./ ایسنا

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.