اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸
هشتگ

#منافقین

#منافقین
یگانه یگانه خدامیخدامی

از یکی دو روز پیش تصویری از کمپ منافقین منتشر شده که نشان می‌دهد تعدادی از آنها پشت دستگاه‌های کامپیوتر مشغول فعالیت علیه ایران هستند. به نظر بسیاری از کاربران ایرانی آنها کسانی‌اند که پشت اکانت‌های بی‌نام و نشان علیه ایران در صفحات مجازی می‌نویسند.

سن و سال بالای این افراد یکی از مسائلی است که مورد توجه کاربران قرار گرفته است و با هشتگ منافقین درباره‌اش می‌نویسند: بهروز شجاعی: «‏یکی به اینها بگه دلشون را الکی صابون نزنند، همشون از دم شامل قانون ‎منع بکارگیری بازنشستگان هستند. بی‌ برو برگرد.»، مجتبی رحیم‌زاده: «‏شنید‌م ساعت کاری اعضای ‎منافقین حدود ۱۲ ساعت در هر شیفت است!
آنقدر این جماعت حقیر و ناچیزند که حتی صندلی‌هایشان از کمترین امکان راحتی برخوردار نیست و همچنان در اسارت رجوی‌ها هستند! کاش همینطور که در حال فعالیت هستید و این توییت را می‌خوانید کمی بفهمید که چه به روزتان آوردند!»، صبا: «اگر می‌بینید ‎ براندازان در فضای مجازی میلیونی‌اند ولی وقتی قرار می‌ذارن بیان بیرون، کسی پیدا نمیشه دلیلش اینه!». سحر: «‏عکس‌های گروه ‎منافقین ساکن در ‎آلبانی خیلی عجیب و در عین حال ناراحت کننده‌اس! عکس‌ها رو کی گرفته و اولین بار پخش کرده؟ (منبع درستی براش پیدا نکردم) و چــــرا هم‌اکنون پخش شده؟»، صهبا رحیمی: «‏الان خانواده‌هاشون ببینن میشناسنشون؟ به چه قیمتی؟ چی میشه که اینطوری میشه؟ چه اتفاقی براشون افتاده؟ چرا دارم خودمو میکشم ولی درکشون نمی‌کنم؟ ضحی بانو: «‏کاغذا رو می‌بینید روی میزهاشون؟
دارن از تعداد ماها و فحش‌هایی رو که بهمون میدن برای جلسه شب گزارش تهیه میکنن»، جلال: «‏جدی چقدر پیر شدن، همه زندگی‌شون تو یه توهم گذشت، واقعاً نمی‌دونم هم‌اکنون دیگه باید از کلمه نفرت‌انگیز استفاده کرد یا رقت انگیز؟ ولی در هر صورت چنین سرنوشتی رو برای هیچکس آرزو نمی‌کنم. خسر الدنیا والاخرة»، رضا کیانی: «‏تصویر واقعی ارتش سایبری کمپ تیرانا سازمان منافقین! از این لشکر فرتوت چیزی بیرون نمیاد»، پویان: «‏از این به بعد هر کسی باهاتون کل‌کل سیاسی کرد و گفت امریکا گل و بلبل و نظام و جمهوری اسلامی... هست بهش فقط یک جمله بگید از ‎سوله آلبانی بیرون نرو البته این عکس رو هم بهش نشون بدین و بهش بگین کدوم یکیشون هستی؟»

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.