اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹

رکوردشکنی نسخه آزمایشی برنامه پیامهای گوگل

رکوردشکنی نسخه آزمایشی برنامه پیامهای گوگل

به نظر می رسد نسخه آزمایشی برنامه پیامهای گوگل که برای گوشی های هوشمند اندرویدی رونمایی شده است، بیش از حد انتظار مورد استقبال واقع شده تا جایی که ظرفیت دریافت آن تا اطلاع ثانوی مسدود شده است.

نماد نسخه بتا و جدید برنامه پیامهای گوگل برای اغلب کاربران اندرویدی آشناست. روز گذشته گوگل اعلام کرد که کاربران می توانند برای دریافت نسخه جدید برنامه پیام ها(برنامه پیام متنی استاندارد که با گوشی های اندروید سازگار است) به آزمون گوگل بپیوندند.

اما اگر اکنون سعی در پیوستن به این نسخه آزمایشی را داشته باشید با یک پیغام مواجه می شوید که به شما اطلاع می دهد ظرفیت این برنامه در مدت کمتر از یک روز به پایان رسیده است. در متن این پیام می خوانیم: "با تشکر از علاقه شما برای تبدیل شدن به یک آزماینده برای برنامه پیام ها، هم اکنون برنامه آزمایشی پیامها به حداکثر تعداد آزماینده ها رسیده است و در نتیجه از پذیرش آزماینده های جدید معذوریم."

 

اگر از دیدن این پیام سرخورده شده اید باید بدانید که جای نگرانی نیست. شما اولین یا آخرین نسخه را شاهد نیستید. درواقع گوگل بارها برنامه های آزمایشی را آغاز کرده است.این شرکت در صفحه پشتیبانی خود اعلام کرده که این نسخه آزمایشی امکان بررسی نکات مهم و اساسی را در نسخه ای که هنوز در اختیار عموم قرار ندارد فراهم کرده است./انتخاب

کپی