‌فرماندار شهرستان پیشوا گفت: تولید بیش از ۳۹۰ هزار تن محصولات گلخانه‌ای در این منطقه، نقش مؤثری در تأمین سبد خانوار کشور ایفا می‌کند.

حسین عباسی پیش از ظهر سه شنبه در اجلاس سراسری پردیس‌ها که در شهرستان پیشوا برگزار شد، طی سخنانی بیان کرد: این منطقه با داشتن ۴ مرکز دانشگاهی و برخورداری از ۱۰ هزار دانشجو، ۱۸ هزار دانش آموز و ۱۲۰۰ فرهنگی سهم بسزایی در تولید و توسعه علم و دانش کشور بر عهده دارد.

وی خاطر نشان کرد: پیشوا از شهرستا‌ن های برتر استان تهران و کشور در زمینه کشت‌های گلخانه‌ای محسوب می‌شود و با تولید بیش از ۳۹۰ هزار تن محصولات گلخانه‌ای نقش مؤثری در تأمین سبد خانوار کشور ایفا می‌کند.

فرماندار شهرستان پیشوا افزود: آنچه امروز نیازمند آن هستیم، پرورش نسلی فکور، اندیشمند، خلاق و با روحیه اجتماعی است که پایه و اساس آن، در نهاد مقدس آموزش و پرورش شکل می‌گیرد.

عباسی ادامه داد: دانشگاه فرهنگیان با اهداف تأمین و تربیت معلمانی متعهد و توسعه زمینه پژوهندگی و تقویت روحیه پژوهشی نقش مهمی در توسعه اهداف نظام تعلیم و تربیت کشور ایفا می‌کند.

فرماندار شهرستان پیشوا در پایان با اشاره به اینکه خدمت به مردم عبادت است، بیان کرد: برای آسایش و آرامش مردم و رفع مشکلات آنان تا جایی که توان داشته باشیم تلاش می‌کنیم./ ایسنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.