اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

اقدام عجیب والدین حین سیگار کشیدن کودک خود!

اقدام عجیب والدین حین سیگار کشیدن کودک خود!

ویدئویی که والدین یک کودک ۲ ساله اندونزی را در حال خندیدن و تهیه فیلم از او حین کشیدن سیگار نشان می‌دهد به ویدئویی داغ در شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است

 ویدئویی که والدین یک کودک ۲ ساله اندونزیایی را در حال خندیدن و تهیه فیلم از پسرشان حین سیگار کشیدن او نشان می‌دهد به ویدئویی داغ در شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است. این ویدئو این پسر را در حالی که روی یک نیمکت نشسته و مشغول کشیدن سیگار است نشان می‌دهد.

در این ویدئو صدای خنده پدر این کودک پس از آنکه پسرش دود سیگار را از دهانش خارج می‌کند شنیده می‌شود. این ویدئو ابتدا در توئیتر و با کپشن "کودک سیگار می‌کشد و فضایی خنده‌دار ایجاد می‌کند" به اشتراک گذاشته شد اما بلافاصله تبدیل به ویدئویی داغ در سایر شبکه های اجتماعی شد.

این نخستین بار نیست که ویدئوی سیگار کشیدن یک کودک اندونزیایی به ویدئویی داغ در شبکه‌های اجتماعی تبدیل می‌شود. سال گذشته نیز «راپی آناندا پامونگ کاس» کودک ۲ ساله اهل سونکابومی اندونزی که گفته می‌شد روزانه ۴۰ نخ سیگار مصرف می‌کند خبرساز شد. این کودک ابتدا کشیدن سیگار را با استفاده از فیلتر سیگار آغاز کرد، اما پس از مدتی به سیگار کشیدن اعتیاد پیدا کرد. بنا به ادعای مادر کودک، او مجبور بود روزانه ۲ پاکت سیگار برای پسرش تهیه کند. این کودک حین خوردن قهوه و کیک سیگار می‌کشید.

گفتنی است؛ یک ماه نیز ویدئویی که یک زوج اسپانیایی کودک ۱۱ ماهه خود را کشیدن سیگار وادار می‌کردند خبرساز شده بود. پس از انتشار گسترده این ویدئو مادر این کودک مجبور به عذرخواهی شد.

اقدام عجیب والدین حین سیگار کشیدن کودک خود!

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.