اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹

منزوی: گلر خارجی نمی‌خواهیم، حسینی به کسی میدان نمی‌دهد

منزوی: گلر خارجی نمی‌خواهیم، حسینی به کسی میدان نمی‌دهد

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: دلیلی ندارد که پول بی زبان را به گلر دیگری بدهیم آن هم در حالی که می‌دانیم گلر اول ما(حسینی) به کسی میدان نخواهد داد.

کامران منزوی در خصوص پرونده پروپیچ با باشگاه استقلال و شکاتی که این بازیکن انجام داده است گفت: وزیر ورزش، فدراسیون فوتبال، وزارت امور خارجه و فتحی همه متفق القول وارد این قضیه شدند و خوشبختانه رئیس فدراسیون فوتبال هفته گذشته مذاکراتی را با فیفا انجام داد و ما امیدوارم هستیم که طی امروز و فردا چند مشکل همزمان حل شود. اول مشکل ما و پروپیچ و بعد هم مشکل مطالبات فدراسیون از فیفا.

وی در خصوص اینکه با این صحبت ها خطری استقلال را تهدید نمی‌کند گفت: وقتی شما می‌گویید 99 درصد قضیه ای انجام شده ممکن است همان یک درصد کار را خراب کند ولی ما خیلی خیلی امیدوار هستیم در این 15 روز باقیمانده فرصت برای پرداخت طلب پروپیچ این مسائل همگی حل شود و خیال هواداران راحت شود.

استقلال به زودی به ترکیه اعزام خواهد شد

عضو هیات مدیره استقلال در خصوص اردوی آبی پوشان در ترکیه گفت: قرار بود تیم ما بابت قراردادی که با صیادمنش بسته بود راهی کشور ترکیه شود اما حرف آنها این بود که تا سوم تیر ما در آنجا باشیم اما به آن تاریخ نرسیدیم. الان کارها در حال انجام شدن است و موافقت شورای برون مرزی گرفته می‌شود و تیم به زودی اعزام خواهد شد.

مشکل استقلال و شفر 

منزوی در خصوص اینکه آیا مشکل استقلال و شفر حل شده است گفت: فتحی در حال رایزنی با شفر است و با توجه به قراردادی که این مربی با بنی یاس بسته دست ما بازتر است.ما خیلی امیدوار هستیم به صورت مسالمت آمیز شفر با خیر و خوشی از تیم ما جدا شود.

وی در خصوص اینکه آیا قرار است دستیار ایرانی دیگری به استقلال اضافه شود گفت: همانطور که می‌دانید جایگاهی که برای قربانی تعریف شده بود شایسته او نبود و فکر می‌کنم حق با او بود ولی مربی ایتالیایی باید کار کند و فضای فوتبال ایران را بشناسد و آرام آرام دستیار ایرانی به کادر او اضافه کنیم.

منزوی در خصوص آخرین وضعیت پاتوسی گفت: مرتب خبرهایی منتشر می‌شود که این بازیکن به استقلال نمی‌آید که باید بگویم اینها درست نیست.در حال حاضر اولویت حیات باشگاه است،اگر پرونده پروپیچ حل نشود حتی این 4 بازیکنی که الان جذب کردیم را نمی‌توانیم ثبت کنیم.اگر این موضوع را حل کنیم می‌توانیم به مسائل دیگر برسیم.

عضو هیات مدیره استقلال تاکید کرد: خیلی از بازیکنان جوان ابراز تمایل کردند که به استقلال بیایند، هواداران از 5 صبح از من سوال می‌کنند و من در پیامک جواب آنها را می‌دهم. این مسائل در حیطه سرمربی است و هر بازیکنی را او تشخیص بدهد جذب می‌کنیم.شاید ما در روزهای آینده یک مهاجم تمام کننده داشته باشیم که البته هنوز گزینه ای به ما معرفی نکرده است.

 گلر اول ما (حسینی) به کسی میدان نخواهد داد

وی در ادامه گفت: نکته دیگری را که می‌خواهم به آن اشاره کنم حضور دروازه‌بان خارجی در استقلال است که به عنوان عضو هیات مدیره استقلال می‌گویم به هیچ وجه اجازه نمی‌دهیم  گلر خارجی به عنوان گلر دوم به تیم بیاید.زمانی این اتفاق افتاد و لیام ردی در استقلال حضور داشت ولی جواب نداد. ما جوانانی در کشور داریم مثل نوراللهی که به آینده او امیدواریم و دلیلی ندارد که پول بی زبان را به گلر دیگری بدهیم آن هم در حالی که می‌دانیم گلر اول ما (حسینی) به کسی میدان نخواهد داد.

منزوی در خصوص اینکه مطالباتی که از فنرباغچه و ترابوزان اسپور ... داشتند وصول شد یا خیر گفت: هنوز از بابت حسینی از باشگاه ترابوزن اسپور مطالباتی داریم. تیام هم قراردادش با عجمان را فسخ کرد و پولی که باید به باشگاه می‌رسید نرسیده است ولی مبلغی را طلبکار هستم که وصل می‌شود.در مورد فنر باغچه هم باید بگویم هر پولی بگیریم خرج بازیکنان و مربی خارجی خواهد شد.

وی در پایان گفت‌: از هواداران استقلال می‌خواهم به کادر اجرایی باشگاه اعتماد کنند، هواداران امان بدهند چون برخی مواقع فشارها واقعا ناعادلانه است./ رادیو ورزش

کپی