اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸

کلمات کلیدی

هشدار جدی تاج به باشگاه‌های بدهکار

هشدار جدی تاج به باشگاه‌های بدهکار

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: اینکه فدراسیون به شرایطی رسیده که می تواند مدرک برای مربیانش صادر کند، نشان دهنده روند رشد است.

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال که امروز در جمع مربیان حاضر در دوره حرفه ای فوتبال حضور یافته بود عنوان کرد: از حضور مدرس خارجی در این دوره بهترین تجربه و استفاده را ببرید. در گذشته زمانی که کلاسهای مربیگری برگزار می شد، مدرک دوره از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا صادر می شد اما اکنون با تلاش های فدراسیون و کمیته آموزش شرایط به گونه ای شد که فدراسیون فوتبال با تایید کمیته آموزش مدرک مربیانی که دوره را با موفقیت پشت سر گذاشته اند، صادر می کند.

وی در ادامه بیان کرد: موانعی در خصوص بحث استانداردسازی و بحث ورزشگاهها وجود دارد که تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم مشکلات را حل کنیم. در گذشته اگر باشگاهها بدهکار بودند، سازمان لیگ با همکاری و اغماض سعی کرده با تیم ها راه بیاید تا بتوانند مسابقات را برگزار کنند و تیم ها متضرر نشوند. اما از این پس هر باشگاهی باید بدهی های خود را تعیین و تکلیف کند در غیر صورت اجازه بازی نخواهد داشت.
رییس فدراسیون فوتبال در خصوص استاندارد سازی ورزشگاه ها گفت: در خصوص وضعیت ورزشگاهها باید بگویم که اگر در لیگ گذشته اتفاق ناگواری رخ نداد واقعا لطف خدا بود .سال ها قبل کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص نور ورزشگاهها بسیار جدی برخورد کرد و اکنون باشگاهها تمام مسابقات خود را زیر نور نیز برگزار می کنند.
وی ادامه داد: بحث شماره گذاری صندلی ها و دوربین ها باید جدی گرفته شود. اگر ورزشگاههای آزادی، نقش جهان، فولاد شهر، یادگار امام تبریز، فولاد خوزستان و...درباره وضعیت ورزشگاههایشان الزامات را انجام دهند، مسابقات برگزار خواهد شد در غیر اینصورت اگر باشگاهها، ورزشگاههایشان را تامین نکنند مسابقات در استانهای همجواری که شرایط مناسب ورزشگاه را داشته باشند، برگزار می شود. تمام سعی ما بر این است تا مسابقات را در بهترین شرایط و وضعیت برگزار کنیم.
تاج در پایان گفت: اینکه از شما مربیان می خواهم تمام تلاش خود را برای فراگیری تجربه و علم به روز فوتبال بکار گیرید. چرا که با رشد شما بازیکنان خوبی نیز تربیت خواهند شد و در نهایت تیم های خوب و در آخر شاهد تیم ملی قوی خواهیم بود./ سایت فدراسیون فوتبال

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.