اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹

بلیت‌های 11 هزار دلاری برای دیدار فوتبال زنان آمریکا و فرانسه

بلیت‌های 11 هزار دلاری برای دیدار فوتبال زنان آمریکا و فرانسه

با توجه به دیدار تیم‌های فوتبال آمریکا و فرانسه در مرحله یک‌چهارم جام جهانی زنان، قیمت بلیت این مسابقه افزایش یافته است.

دیدار تیم‌های فوتبال زنان آمریکا و فرانسه در مرحله یک‌چهارم نهایی روز جمعه برگزار خواهد شد که قیمت بلیت این مسابقه همچنان در حال افزایش است.
برای یک جفت بلیت بیش از 11 هزار دلار قیمت اعلام شده است. آمریکا بعد از برتری 2 بر یک مقابل اسپانیا موفق شد به مرحله یک‌چهارم نهایی راه پیدا کند و به نظر می‌رسد دیدار این تیم با فرانسه یکی از پرطرفدارترین بازی‌ها در سال های اخیر باشد.
کمترین قیمت بلیت برای این بازی 681 دلار اعلام شده این در حالی است که گرانترین بلیت 11 هزار و 398 دلار قیمت‌گذاری شده است. تعدادی بلیت نیز در محدوده 2 تا 3 هزار دلار به فروش رسیده‌اند.
در مقایسه با بازی آمریکا و فرانسه، قیمت بلیت دیدار نروژ و انگلیس در مرحله یک‌چهارم بسیار ارزان است. ارزان‌ترین بلیت این مسابقه 33 دلار و گرانترین بلیت 170 دلار است.
براساس اعلام فیفا، 433 میلیون نفر از کانال دیجیتال فیفا جام جهانی زنان را دیده‌اند. همچنین 1.25 میلیون نفر در شبکه‌های اجتماعی این مسابقات را دنبال کرده‌اند./ فارس

کپی