استاندار خوزستان اعلام کرد

کاهش درخواست فرهنگیان خوزستان برای خروج از استان

اجتماعی /
شناسه خبر: 481520

استاندار خوزستان با بیان اینکه در سال جاری شاهد کاهش ۴۲ درصد میزان تقاضای فرهنگیان برای خروج از استان بودیم، بیان کرد: فعالیت های گسترده ای در سطح استان برای نگه داشت نیروی انسانی در دستور کار قرار گرفته است.

 

 غلامرضا شریعتی پیش از ظهر امروز دوشنبه در حاشیه جلسه شورای آموزش و پرورش اظهار کرد: بهبود وضعیت نیروی انسانی آموزش و پرورش خوزستان به عنوان یک اولویت از طریق بسترسازی برای جذب و به کارگیری نیروهای خرید خدمات و حق التدریس دنبال می شود.
 
استاندار خوزستان در ادامه با برشمردن اقدامات استان در خصوص نگه داشت نیروی انسانی، توضیح داد: اختصاص حق مناطق جنگی و مرزی، کنترل کانون های ریزگرد، تلاش های صورت گرفته برای ارتقا و بهبود شاخص ها و بارش های اخیر نقش مهمی در کاهش میزان تقاضای خروج فرهنگیان از استان داشته است.
 
شریعتی همچنین با اشاره به راهبردهای پیش روی مجموعه مدیریتی استان در خصوص تسهیل روند تحصیل دانش آموزان مناطق سیل زده تصریح کرد: همه مدارس تخریبی در اثر سیل اخیر تا قبل از مهرماه به صورت کامل تعمیر و نوسازی خواهند شد. برنامه های جامعی برای حمایت از دانش آموزان مناطق سیل زده در دستور کار قرار دارد.
 
وی در پایان گفت: برنامه ریزی برای نگه داشت نیروی انسانی و همچنین ارتقای بهره وری نیروی انسانی آموزش و پرورش در همه حوزه ها می بایست به عنوان اولویت عملکردی مجموعه تعلیم و تربیت استان قرار گیرد./ایلنا 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.