کتاب «ارزش‌ها در نگاه شهید بهشتی» که برای اولین‌بار در سال 1373 توسط روزنامه جمهوری اسلامی منتشر شد، به چاپ پنجم رسید.

این کتاب حاوی جملات ناب، ارزشی و تاثیرگذار از شهید مظلوم آیت‌الله بهشتی است و بیان‌کننده دیدگاه‌ها، اندیشه و تفکر این متفکر بزرگ اسلامی و انقلابی است که گذشت زمان، روز به روز نیاز جامعه اسلامی و انقلابی ما را به ترویج آنها و ضرورت آگاهی و پایبندی به چنین اندیشه‌هایی یادآوری می کند.

شهید مظلوم آیت‌الله بهشتی، انقلاب اسلامی ایران را انقلاب ارزش‌ها می‌دانستند و بر همین مبنا علاوه بر پافشاری بر ترویج ارزش‌ها، خود به عنوان یکی از کارگزاران اصلی نهضت اسلامی مردم ایران بیش از دیگران به این ارزش‌ها پا‌یبندی نشان می‌دادند و هرگز از مسیر حق خارج نمی‌شدند. استقبال فراوانی که در این سال‌ها از کتاب «ارزش‌ها در نگاه شهید بهشتی» بعمل آمد و منجر به چاپ پنجم این کتاب شد، خود تاییدی بر ضرورت بازگشت به ارزش‌ها و اخلاقیات در جامعه اسلامی است.

چاپ پنجم کتاب «ارزش‌ها در نگاه شهید بهشتی» با اصلاحات و اضافات در 180 صفحه توسط سازمان انتشارات روزنامه جمهوری اسلامی انجام یافته و آماده توزیع است. علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه این کتاب به روابط عمومی دفتر مرکزی روزنامه جمهوری اسلامی مراجعه و یا با شماره تلفن‌های 77644420 – 77644409 تماس حاصل کنند.

کلمات کلیدی