کتاب «ارزش‌ها در نگاه شهید بهشتی» که برای اولین‌بار در سال 1373 توسط روزنامه جمهوری اسلامی منتشر شد، به چاپ پنجم رسید.

این کتاب حاوی جملات ناب، ارزشی و تاثیرگذار از شهید مظلوم آیت‌الله بهشتی است و بیان‌کننده دیدگاه‌ها، اندیشه و تفکر این متفکر بزرگ اسلامی و انقلابی است که گذشت زمان، روز به روز نیاز جامعه اسلامی و انقلابی ما را به ترویج آنها و ضرورت آگاهی و پایبندی به چنین اندیشه‌هایی یادآوری می کند.

شهید مظلوم آیت‌الله بهشتی، انقلاب اسلامی ایران را انقلاب ارزش‌ها می‌دانستند و بر همین مبنا علاوه بر پافشاری بر ترویج ارزش‌ها، خود به عنوان یکی از کارگزاران اصلی نهضت اسلامی مردم ایران بیش از دیگران به این ارزش‌ها پا‌یبندی نشان می‌دادند و هرگز از مسیر حق خارج نمی‌شدند. استقبال فراوانی که در این سال‌ها از کتاب «ارزش‌ها در نگاه شهید بهشتی» بعمل آمد و منجر به چاپ پنجم این کتاب شد، خود تاییدی بر ضرورت بازگشت به ارزش‌ها و اخلاقیات در جامعه اسلامی است.

چاپ پنجم کتاب «ارزش‌ها در نگاه شهید بهشتی» با اصلاحات و اضافات در 180 صفحه توسط سازمان انتشارات روزنامه جمهوری اسلامی انجام یافته و آماده توزیع است. علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه این کتاب به روابط عمومی دفتر مرکزی روزنامه جمهوری اسلامی مراجعه و یا با شماره تلفن‌های 77644420 – 77644409 تماس حاصل کنند.

کلمات کلیدی

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.