سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مدیران پرسپولیس برای ادامه موفقیت های این تیم باید به دنبال انتخاب سرمربی خارجی باشند، چراکه سرخ‌پوشان با مربیان خارجی موفق تر خواهند بود.

حمید درخشان گفت: مسئولان و هواداران دیگر نباید به رفتن برانکو فکر کنند و باید هرچه سریع‌تر به دنبال یک گزینه بهتر از او باشند.

وی ادامه داد: به نظر من گزینه خارجی در این شرایط برای پرسپولیس بسیار بهتر است و می‌تواند حواشی را کنترل کند.

سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با حضور گل محمدی در این تیم گفت: گل محمدی با حضور در پرسپولیس آسیب خواهد دید و بهتر است با اندیشه درست در این رابطه تصمیم بگیرد. او باید به تجربه به مربیان ایرانی گذشته که هیچگاه از سوی مسئولان حمایت نشده توجه کند و بداند فضای کار برای مربیان خارجی در فوتبال ایران آماده‌تر است.

هواداران ما صبر لازم را برای مربیان ایرانی ندارند 

وی تصریح کرد: هواداران ما صبر لازم را برای مربیان ایرانی ندارند و این به دلیل عدم حمایت از سوی مدیران باشگاه است.

درخشان اظهار داشت: انتخاب جانشین برانکو برای مدیران پرسپولیس بسیار دشوار است. هنوز زمان برای انتخاب وجود دارد و مطمئن باشید اگر مربی حرفه‌ای انتخاب شود می‌تواند زمان از دست رفته را جبران کند.

وی تاکید کرد: خوشبختانه استخوان بندی اصلی پرسپولیس حفظ شده و هر مربی بیاید می‌تواند زمان از دست رفته را جبران و برای قهرمانی تلاش کند. پرسپولیس شانس زیادی برای قهرمانی در لیگ آینده دارد و امیدوارم تصمیم خوبی برای انتخاب سرمربی گرفته شود./ ایرنا