زن سـارق در دام پلیس

حوادث /
شناسه خبر: 480115

زن جوان که با ورود به حیاط مجتمع‌های مسکونی اقدام به سرقت می‌کرد از سوی پلیس دستگیر شد. از چندی قبل شکایت‌های زیادی از سوی ساکنان مجتمع‌های مسکونی در شهرستان آستارا به پلیس اعلام شد مبنی بر اینکه زنی ناشناس با ورود به حیاط خانه‌شان وسایلی از جمله دوچرخه، ابزار و لوازم باارزش را سرقت می‌کند.

شاکیان پرونده همگی درباره نحوه و چگونگی سرقت‌ها به یک مورد مشابه اشاره کرده بودند . بنا بر اظهارات مالباختگان یک زن با ظاهری آراسته به  در خانه‌شان مراجعه و خود را از بستگان یکی از همسایه‌ها معرفی کرده و خواسته که در حیاط را برایش باز کنند.
پلیس با دریافت این اطلاعات فرضیه سریالی بودن سرقت‌ها و تجسس برای ردیابی او را در دستور کار قرار داد.
بر اساس نشانی‌هایی که از مشخصات ظاهری این زن به دست آمده بود، مأموران توانستند مخفیگاه او را در شهرستان  آستارا ردیابی کنند اما از آنجا که مدرکی مبنی بر دست داشتن  این زن در سرقت‌ها وجود نداشت بنا براین پلیس رفت و آمدهای وی را به‌طور نامحسوس تحت نظر قرار داد  تا اینکه این زن برای اجرایی کردن نقشه سرقت از یک مجتمع مسکونی دیگر وارد عمل شد.
سرهنگ  محمد نمازی، فرمانده انتظامی آستارا  در این باره گفت: با بررسی نحوه سرقت‌ها و شباهت آنها به یکدیگر مشخص شد این زن  زنگ خانه‌ها را به صدا درآورده و به بهانه اینکه میهمان یکی از همسایه‌هاست وارد حیاط خانه شده و اقدام به سرقت می‌کرد. پس از ارتکاب جرم نیز با سرعت از محل متواری می‌شد.
بنا بر این گزارش، متهم در بررسی فنی پلیس به 6 فقره سرقت از حیاط خانه‌ها در شهرستان آستارا اعتراف کرد و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.
  

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.