اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸

کلمات کلیدی

دادستان کل کشور: تحولات نیک در فضای مجازی از اول تیر

دادستان کل کشور: تحولات نیک در فضای مجازی از اول تیر

باید بگوییم «ای رهبر عزیز؛ ای کسی که عزت و آبرو به این مملکت و نظام داده‌ای، سربازت هستم» / مشکلات فضای مجازی فریاد دستگاه قضا را هم در آورده بود

حجت‌الاسلام منتظری با اعلام اینکه اینجاست که باید بگوییم «ای رهبر عزیز؛ ای کسی که عزت، اقتدار، شرف و آبرو به این مملکت و نظام داده‌ای، سربازت هستم»، گفت: این عزت، عزت اسلام و قرآن و نظامی است که مبتنی بر اسلام و قرآن و مستحضر به خون هزاران شهیدی بوده که در طول این چهل سال تقدیم انقلاب و اسلام شده است.

دادستان کل کشور با اشاره به اینکه مشکلات فضای مجازی فریاد دستگاه قضا را هم در آورده بود، گفت: از ابتدای تیرماه امسال شاهد اتفاقات و تحولات نیکی در حوزه فضای مجازی خواهیم بود.

  مشکلات فضای مجازی فریاد دستگاه قضا را هم در آورده بود

به گزارش تسنیم، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد جعفر منتظری پیش‌از ظهر امروز در آئین تکریم و معارفه دادستان جدید مرکز استان کردستان که در مجتمع فجر سنندج برگزار شد، با اشاره به اینکه امروز برای ما ملت اسلامی ملاک است، اظهار داشت: امروز اقوام و ادیان مختلف در ایران زیر پرچم قرآن و اسلام با حفظ وحدت زندگی می‌کنند.

وی افزود: هر چند شرایطی خاص در منطقه آسیا وجود دارد و در عین حال دشمن همواره در تلاش برای نابودی این ملت کمر بسته، اما این ملت در صحنه مبارزه با استکبار و دفاع از حریم اسلام، جانانه ایستاده‌اند.

دادستان کل کشور با ذکر اینکه ما با سرافرازی تمام و با افتخار نه تنها به منطقه بلکه به تمام کشورهای روی کره زمین اعلام می‌کنیم که شما ملتی مقتدرتر، مستقل‌تر، با عزت و کرامت‌تر از ملت ایران پیدا نمی‌کنید، گفت: امام راحل(ره) در شرایط سخت پیروزی انقلاب اسلامی که همه قدرتشان را گذاسته بودند برای نابود کردن اسلام و نظام، با صلابت و اقتدار فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و در هفته گذشته نیز حضرت امام خامنه‌ای در دیدار با بزرگترین مدعی استکبار و استعمار جهانی یعنی آمریکا، عزتمدارانه و مقتدرانه فرمودند «ترامپ را شایسته مذاکره و اینکه به او پیامی بدهم، نمی‌بینم».

وی با اعلام اینکه اینجاست که باید بگوییم «ای رهبر عزیز؛ ای کسی که عزت، اقتدار، شرف و آبرو به این مملکت و نظام داده‌ای، سربازت هستم»، تصریح کرد: این عزت، عزت اسلام و قرآن و نظامی است که مبتنی بر اسلام و قرآن و مستحضر به خون هزاران شهیدی بوده که در طول این چهل سال تقدیم انقلاب و اسلام شده است.

ملت ایران صادرکننده عزت و افتخار به سایر ملل آزادی‌خواه دنیا هستند

حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری با اذعان به اینکه ملت ایران نه تنها خود مقاومت نشان داده بلکه صادرکننده عزت و افتخار به سایر ملل آزادی‌خواه دنیا هستند، ادامه داد: کردستانی‌های سلحشور همچنان در صیانت از این اقتدار، سرافزازی و عزت دفاع کرده‌اند.

وی با تأکید بر اینکه مشکلات هرگز نباید ما را از مسیر بازدارند، ادامه داد: ملت ایران به تحمل مشکلات عادت کرده‌اند به گونه‌ای که زمانی دشمن برای این مردم و منطقه خواب‌های شومی دیده بود ما شاهد بودیم که خود ملت کردستان چگونه با مشت آهنین به پوزه کسانی زد که پای پرچم دشمن کاسه لیسی می‌کردند و همچنان پای آرمان‌ها و عزت خود نشسته‌اند.

دادستان کل کشور عزت را از آن خدا، رسول خدا و کسانی دانست که در راه خدا حرکت می‌کنند و خاطرنشان کرد: افتخار می‌کنم که در سرزمین سلحشور و قهرمان پرور کردستان هستم و خدا را شاکرم که توانستم توفیق حضور در این استان را یابم.

وی با یادآوری اینکه در آستانه هفته قوه قضاییه هستیم، گفت: هفتم تیرماه سالروز شهادت معمار قوه قضاییه آیت‌الله شهید بهشتی و 72 تن از یاران ارزشمند ایشان است که یادآور این نکته است که هرچند سرمایه‌های ارزشمندی را از دست دادیم اما دستاوردهای عظیمی را کسب کرده، به حدی که این سرمایه عظیم به پای آن نتیجه می‌ارزید.

دادستان کل کشور با اشاره به اینکه برای حفظ اسلام و انقلاب شهدایی فدا شدند، تأکید کرد: امروز ما تکلیف عظیمی برای قدردانی از این جانفشانی داریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.