اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال: روی اعتقاداتم استعفا کردم

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال: روی اعتقاداتم استعفا کردم

رئیس مستعفی هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: من روی اعتقادات شخصی خودم استعفا دادم و روی همین اعتقاداتم هستم. فقط این را بگویم که نه ۲ شغله هستم و نه قرار است در سمت دیگری فعالیت کنم.

احمد سعادتمند رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال روز گذشته از سمت خود در این باشگاه استعفا کرد. بعد از انتشار این خبر شایعات مختلفی پیرامون دلایل استعفای وی مطرح و عنوان شد که وی به دلیل دو شغله بودن و یا فعالیت در جزیره کیش از سمت خود استعفا کرده است.

در همین زمینه یا احمد سعادتمند تماس گرفتیم و در خصوص دلایل استعفایش از وی سوال کردیم. وی در این زمینه گفت: من روی اعتقادات شخصی خودم استعفا دادم و روی همین اعتقاداتم هستم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا چنین تصمیمی گرفته و هواداران دوست دارند بدانند چه اتفاقی رخ داده است گفت: وقتی من نتوانم حق هواداران استقلال را بگیرم  باید هم چنین تصمیمی بگیرم.

رئیس مستعفی هیات مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که مشکل از کجاست چون وی چند روز پیش از برنامه های بلند مدت در استقلال صحبت کرده بود گفت: همه می‌دانند مشکل چیست. من فقط این را بگویم که نه ۲ شغله هستم و نه قرار است در سمت دیگری فعالیت کنم. مطمئنا استعفای من به خاطر این ۲ مورد نبوده است و بیشتر از این نمی‌خواهم در این مورد صحبت کنم. دوست دارم استقلال در آرامش کارش را دنبال کند.

وی در خصوص اینکه استعفا به دست وزیر رسیده است یا خیر گفت: من استعفا کرده‌ام و طبیعتا به مجمع و وزیر ورزش خواهد رسید./ فارس

کپی