سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال پارس‌جنوبی با اشاره به جدایی سرمربی پرسپولیس گفت: باید به تصمیم برانکو احترام گذاشت.

مهدی تارتار در خصوص جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس گفت: پرسپولیس در 4 سال گذشته روزهای بسیار خوبی را پشت سر گذاشت و بهترین نتایج را گرفت. این تیم سه فصل پیاپی قهرمان لیگ برتر و در جام حذفی و سوپرجام هم قهرمان شد و برانکو ایوانکوویچ نقش مهمی در این عملکرد داشت. برانکو از زمانی که به پرسپولیس آمد، شروع به بازسازی تیم کرد و پرسپولیس در این سال‌ها فوتبالی منظم و تاکتیکی را به نمایش گذاشت که برانکو نقش مهمی در آن داشت.

بیشتر بخوانید:

 

باشگاه پرسپولیس نباید زمان را از دست دهد و به فکر انتخاب بهترین گزینه باشد

وی اظهار داشت: اینکه بازیکن یا مربی از تیمی به تیم دیگر برود اجتناب‌ناپذیر است و باید به تصمیم برانکو در مورد جدایی از پرسپولیس احترام گذاشت. این مربی به این نتیجه رسید که در تیم دیگری فعالیت حرفه‌ای خودش را ادامه دهد و حالا باشگاه نباید زمان را از دست دهد و به فکر انتخاب بهترین گزینه باشد. برانکو در این چند سال بهترین عملکرد را داشت و قطعا هواداران پرسپولیس هم قدر زحمات و کارهایی که برانکو انجام داد را می‌دانند.

سرمربی پیشین پارس جنوبی جم در پاسخ به این پرسش که برای فصل آینده چه تصمیمی دارد، گفت: در این مدت با چند تیم مذاکره کردم ولی هنوز با تیمی به توافق نرسیده‌ام./ تسنیم

---