والیبال، روسیه را برد و صدرنشین ماند

ورزشی /
شناسه خبر: 479103

تیم ملی والیبال ایران موفق شد سومین پیروزی خود را در هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال مقابل روسیه بدست آورد.

تیم ملی والیبال کشورمان در سومین مسابقه خود در هفته سوم رقابت های لیگ ملت های 2019 از ساعت 18:30 امروز در سالن غدیر ارومیه به مصاف روسیه رفت.

پیش از شروع مسابقه و زمانی که تیم ها در حال خواندن سرود ملی بودند، یک تماشاگر وارد زمین شد و کنار سعید معروف دستانش را به روی سینه گذاشت و همراه با ملی پوشان سرود ایران را خواند. بلافاصله مسئولان سالن متوجه شدند و او را بیرون بردند.

ایگور کولاکوویچ در این مسابقه از ترکیب سعید معروف، سید محمد موسوی، علی شفیعی، امیر غفور، میلاد عبادی پور، پوریا فیاضی و محمدرضا حضرت پور استفاده کرد.

هر دو تیم شروع خوبی داشتند اما در ادامه بلندقامتان ایران با سرویس ها و دفاع های خوب خود، روس ها را دچار مشکل کردند و این ست 25 بر 20 به سود ایران تمام شد. شروع ست دوم با برتری روس ها همراه بود اما در ادامه شاگردان کولاکوویچ اختلاف را به عدد یک رساندند و در امتیاز 23 بازی به تساوی کشیده شد. اعتراض برای کسب امتیاز 24 بسیار زیاد شد و وقفه ای به وجود آمد تا اینکه این ست 26 بر 24 به سود ایران تمام شد. ست سوم هم 25 بر 23 به سود ملی پوشان کشورمان تمام شد تا این بازی 3-0 به سود ایران به پایان برسد و ایران در صدر لیگ ملت های والیبال قرار بگیرد. ایران در هفته چهارم لیگ ملت‌های والیبال، جمعه ۳۱ خرداد ساعت ۱۸:۳۰ به مصاف پرتغال می رود.