اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

سردار اشتری : ناجا برای ارتقای امنیت از ظرفیت‌های مردمی استفاده می‌کند

سردار اشتری : ناجا برای ارتقای امنیت از ظرفیت‌های مردمی استفاده می‌کند

فرمانده ناجا از تلاش نیروی انتظامی برای ایجاد برنامه‌های اجتماعی محور خبر داد و اینکه در این راستا از ظرفیت‌های مردمی نیز به منظور ارتقای امنیت استفاده خواهد شد.

سردار "حسین اشتری" روز یکشنبه در دیدار با امام جمعه کرمانشاه، اظهار داشت: نیروی انتظامی تمام سعی و تلاش خود را به کار گرفته تا بر اساس تدابیر مقام معظم رهبری و رهنمودهای ایشان، برنامه های خود را عملیاتی کند.

وی تصریح کرد: در دیداری که به تازگی با رهبر فرزانه انقلاب داشتیم، معظم له فرمودند باید به تراز پلیس جمهوری اسلامی برسیم که برای این کار مقدماتی را لازم است طی کنیم هرچند خوشبختانه قدم های خوبی نیز در این راستا برداشته شده است.

سردار اشتری گفت: یکی از راه های رسیدن به پلیس تراز جمهوری اسلامی داشتن نیروهای متخصص، توانمند و متعهد است که برای این کار از طریق مرکز گزینش ناجا اقدامات لازم در حال انجام گرفتن است.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به ماموریت‌های پلیس در حوزه‌های مختلف، اظهار داشت: با وجود حجم بالای ماموریت ها، رهبر معظم انقلاب بر برخورد با رافت و مهربانی با مردم تاکید کرده‌اند که این موضوع را سرلوحه کار خود قرار داده‌ایم.

سردار اشتری خاطرنشان کرد: با وجود مشکلات اجتماعی زیادی که طی سال‌های اخیر شاهد آن بوده‌ایم، نیروی انتظامی توانست وظایف خود را به خوبی انجام داده و رضایتمندی اکثر مردم را جلب کند.

فرمانده ناجا به مطالبات رهبر معظم انقلاب از پلیس اشاره و بیان کرد: معظم له همچنین از اقدامات صورت گرفته توسط پلیس نیز ابراز رضایت کرده و آنها را قابل تقدیر دانستند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور، گفت: تلاش می‌کنیم برنامه های پلیس به سمت اجتماعی محور شدن پیش برود که در این راستا از ظرفیت‌های مردمی برای ارتقا امنیت استفاده خواهیم کرد.

وی با اشاره به تغییر و تحولات صورت گرفته در فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: سردار امان الهی در مدت پنج سال حضور خود توانست اقدامات بسیار خوبی در راستای امنیت آفرینی انجام و این استان را به یکی از استان‌های امن کشور تبدیل کند.

سردار اشتری در پایان سردار علی اکبر جاویدان فرمانده جدید استان را یکی از فرماندهان لایق و با درایت نیروی انتظامی معرفی و ابراز امیدواری کرد با برنامه های خود زمینه افزایش امنیت اجتماعی را در کرمانشاه فراهم کند./ ایرانا

کپی