اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸

کلمات کلیدی

فتاحی: از مسلمی پور شکایت می کنیم و پیگیریم

فتاحی: از مسلمی پور شکایت می کنیم و پیگیریم

رضا فتاحی می گوید وکیل باشگاه سپاهان پیگیر شکایت از محمد مسلمی پور است که شب گذشته به تراکتوسازی پیوست.

محمد مسلمی پور در شرایطی شب گذشته به عنوان یکی از خریدهای رسمی تراکتورسازی رونمایی شد که باشگاه سپاهان قراردادی بلندمدت با این بازیکن داشت ولی مدافع چپ تیم امید، با استفاده از ماده 16 قانون نقل و انتقالات که اگر بازیکنی کمتر از 10 درصد برای تیمش بازی کند، می تواند فسخ یک طرف کند، با طلایی پوشان فسخ کرده است.

رضا فتاحی سرپرست باشگاه سپاهان در واکنش به این اتفاقات و صحبت هایی که در مورد معاوضه مسلمی پور و مهدی زاده با ساسان انصاری وجود دارد، به خبرنگار "ورزش سه" می گوید:« محمد مسلمی پور اصلا مورد معاوضه شده با ساسان انصاری نبود. او قراردادش را به صورت یک طرفه با تراکتورسازی فسخ کرده بود و به عنوان بازیکن آزاد به تیم فوتبال سپاهان پیوست. البته تراکتورسازی از او شکایت کرده بود؛ مثل الان که به صورت یک طرفه قراردادش را با ما هم فسخ کرده و از او شکایت کرده ایم.»

او در ادامه به موضوع سعید آقایی اشاره کرده و افزود: «ساسان انصاری در معامله ای معاوضه شد که یک طرف آن بدهی های سعید آقایی بود. در واقع سعید آقایی مبلغی به آقای زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی بدهکار بود و این مبلغ کسر شد. البته بعد از اینکه ما ساسان انصاری را به تراکتورسازی دادیم، چکی که تراکتورسازی جهت دریافت مطالبات سعید آقایی به اجرا گذاشته بود و حکم جلب آقایی را گرفته بود، برداشته شد و شکایت هم پس گرفته شد.»

فتاحی در پایان با اشاره به اینکه از مسلمی پور شکایت شده، ادامه داد: «محمد مسلمی پور هم بدون اطلاع تراکتورسازی به باشگاه سپاهان اضافه شد و هم بدون اجازه ما به باشگاه تراکتورسازی رفته است. طبق قانون بعد از 15 روز باید برای این موضوع اقدام می کرده که ما هنوز در رابطه با این موضوع اطلاعات دقیقی نداریم ولی وکیل ما پیگیر این موضوع است.»/ ورزش سه

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.