اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸

طالقانی: قاضی‌زاده فکر می‌کند خودش در رأس امور است!/ به مشکلات مردم رسیدگی کنید

طالقانی: قاضی‌زاده فکر می‌کند خودش در رأس امور است!/ به مشکلات مردم رسیدگی کنید

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: مجلس به فرمایش حضرت امام خمینی (ره) در رأس امور است اما آقای قاضی‌زاده فکر می‌کند خودش در رأس امور قرار دارد.

عبدالکاظم طالقانی، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، درباره اظهارات قاضی‌زاده هاشمی درباره فدراسیون فوتبال گفت: قطار فوتبال بی‌توجه به حواشی به راه خودش ادامه می‌دهد. فدراسیون با همه وجود درگیر برنامه‌های تیم المپیک و سایر تیم‌های ملی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی است و فرصتی برای پاسخگویی به هر اظهارنظری ندارد. عادت هم نداریم مثل برخی افراد با همراهی یک نفر اطلاعات آرشیوی را درست و غلط به افکار عمومی تلقین کنیم و در هفته چند بار درباره موضوعاتی که اطلاع کافی نداریم صحبت کنیم.

وی افزود: مجلس به فرمایش حضرت امام خمینی (ره) در رأس امور است ولی آقای قاضی‌زاده فکر می‌کند خودش در رأس امور قرار دارد. رابطه فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران با مجلس شورای اسلامی هم در بهترین حالت ممکن خود قرار دارد و رئیس محترم و اعضای هیئت رئیسه فدراسیون در هفته‌های اخیر چند بار نشست‌هایی را به صورت خصوصی و عمومی با نمایندگان محترم داشتند و پیشنهادات سازنده و خیرخواهانه‌ای را ارائه کردند و هرگز نخواستند چون شما از فوتبال بهره‌برداری ابزاری کنند.

طالقانی عنوان کرد: یک کلام و ختم کلام؛ امیدوارم آقای قاضی‌زاده یک بار برای همیشه به پیشنهاد خیرخواهانه این برادر دینی خود عمل و به مشکلات معیشتی مردم رسیدگی کند. او باید بداند که در فوتبال افراد ذیصلاح حضور دارند. ضمن اینکه ایشان هر تخلفی از باشگاه‌ها و فوتبال در هر رده‌ای دارد حتما در اسرع وقت به مراجع ذیصلاح ارجاع دهد./ تسنیم

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.