اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

ساختمان مسکونی نیلوفر آتش گرفت

ساختمان مسکونی نیلوفر آتش گرفت

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی ١٢ واحدی در شهرک مسکونی وصال خبر داد.

آتش سوزی

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگاران، در این باره اظهار کرد: ساعت ۱۵:۱۳ ظهر امروز حادثه آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی به سامانه ١٢۵ آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام شد که در پی آن سه ایستگاه به همراه امکانات کامل به محل حادثه واقع در شهرک مسکونی وصال اعزام شدند.

وی با بیان اینکه آتش نشانان در مدت زمان دو دقیقه در محل حاضر شدند ادامه داد: این آتش سوزی در یکی از واحدهای طبقه چهارم یک ساختمان شش طبقه و ١٢ واحدی رخ داده بود و به طور کامل شعله ور شده بود. آتش به طبقات دیگر نیز سرایت کرده بود و دود بسیار غلیظ و متراکمی تمام ساختمان را فرا گرفته بود.

خدمات ایمنی شهرداری

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که افرادی در این ساختمان محبوس شده اند گفت: آتش نشانان به همراه تجهیزات موجود به داخل ساختمان رفته و همزمان با اطفای حریق، به همراه دستگاه‌های تنفسی افرادی که در داخل ساختمان محبوس بودند را خارج کردند.

ملکی افزود: ١۵ نفر در این ساختمان محبوس شده بودند که پس از نجات به علت دودگرفتگی به عوامل اورژانس تحویل داده شدند. یک نفر از آتش نشانان نیز دچار مصدومیت شده بود که وی نیز به عوامل اورژانس تحویل داده شد.

وی در پایان گفت: در حال حاضر نیرو ها در حال انجام عملیات پایانی از جمله ایمن سازی و اطفای حریق هستند./ایسنا

کپی