اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸

بر اساس اعلام عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال؛

قرارداد استراماچونی در اختیار رسانه ها قرار می گیرد/ واگذاری حتمی «استقلال» و «پرسپولیس»

قرارداد استراماچونی در اختیار رسانه ها قرار می گیرد/ واگذاری حتمی «استقلال» و «پرسپولیس»

اسماعیل خلیل‌زاده عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران گفت: هر رقمی غیر از مبلغ ۷۰۰ هزار یورو در خصوص مبلغ قرارداد استراماچونی و دستیارانش صحیح نیست و ما این قرارداد را به طور شفاف در اختیار رسانه‌ها قرار می‌دهیم.

اسماعیل خلیل زاده عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران در خصوص مبلغ قرارداد استراماچونی، تمدید قرارداد پاتوسی و ...صحبت‌های زیر را انجام داد:
*استراماچونی چند شب قبل قراردادش را امضا کرد و به احتمال زیاد تا پایان این هفته یا اواخر هفته آینده در ایران باشد.
*فشارهای تبلیغاتی و جو روانی که بابت حضور وی در ایران به وجود آمده بود باعث تأخیر در امضا شده بود.
*طبق توافقی که با استراماچونی داشتیم او سه دستیار هم با خود می‌آورد که شروع به تمرین کنند البته دستیار ایرانی وی هنوز مشخص نشده و در جلسه‌ای با کمیته فنی و هیئت مدیره استقلال این مسئله مشخص خواهد شد.
*هر رقمی غیر از مبلغ ۷۰۰ هزار یورو در خصوص مبلغ قرارداد استراماچونی و دستیارانش صحیح نیست و ما این قرارداد را به طور شفاف در اختیار رسانه‌ها قرار می‌دهیم.
*چند نفر از بازیکنان ما در تیم ملی هستند که در بازی با کره حضور داشتند و باید درباره آنها تصمیم گیری کنیم تعدادی دیگر از بازیکنان هم با ما قرارداد دارند که طی چند روز آینده حضور و تمدید قراردادشان را اعلام می‌کنیم.
*با پاتوسی ۳۰۰ هزار دلار قرارداد داریم و هنوز از استقلال جدا نشده است و اخباری که در این خصوص منتشر می‌شود تأیید نمی‌کنیم.
*در مورد قرارداد استراماچونی مثل رقم قرارداد شفر چنین اتفاقی نخواهد افتاد و ما آن را به طور کامل شفاف‌سازی خواهیم کرد.
*از برج 11 سال گذشته تا امروز ۴۲ میلیارد تومان منابع وارد باشگاه شده است.

باشگاه های استقلال و پرسپولیس حتماً واگذار خواهند شد

*معتقدیم قانون سیاست‌های اصل ۴۴ رعایت شود و طبق تأکیدی که مقام معظم‌رهبری در خصوص اجرای سیاست‌های اصل ۴۴ داشتند این اتفاق باید بیفتد و باشگاه های استقلال و پرسپولیس حتماً واگذار خواهند شد.
*دو تیم پرسپولیس و استقلال تهران طرفداران و هواداران زیادی دارند که معتقدیم باید در قالب تشکیل تعاونی سهامی‌عام این واگذاری صورت گیرد و سهام دو باشگاه به کل مردم و هواداران برسد.
*پیشکسوتان باشگاه استقلال پیگیر کار هستند و سازمان خصوصی‌سازی هم موضوع را دنبال می‌کند حتی باشگاه پرسپولیس هم جلسات خود را در این باره آغاز کرده است اما این امر باید در قالب تعاونی سهامی عام اتفاق بیفتد و شرکت‌های خصوصی هم می‌توانند سهامدار آن شوند و برگه سهام داشته باشند.
*دو باشگاه به لحاظ صورت‌های مالی بدهکارند و بدهی سنگین مالیاتی دارند اما ترازهای مالی باید شفاف‌سازی و قانون اجرایی شود./ میزان

---
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.