ادامه مبارزه با ملخ‌ها به‌صورت جدی

استانها /
شناسه خبر: 478332

فرماندار و رئیس ستاد بحران شهرستان جاسک گفت: همه دستگاه‌ها موظف به همکاری با جهاد کشاورزی هستند و مبارزه با آفت ملخ‌ها بصورت جدی و شبانه روزی در جاسک انجام می‌شود.

محمد در دیدار مدیر و کارکنان جهاد کشاورزی افزود: جهاد کشاورزی باید اشتغال، تولید، رونق اقتصادی و اقتصاد مقاومتی را اولویت برنامه‌های خود قرار داده و کشت‌های گلخانه‌ای و دانش بیان را توسعه بدهد.

وی با بیان اینکه مبارزه با ملخ‌های در جاسک از اسفند سال گذشته در این شهرستان شروع شد، تصریح کرد: در این مدت علاوه بر شناسایی مکان‌های آلوده با سمپاشی مبارزه خوبی صورت گرفته و رشد و تکثیر ملخ‌ها تا حدود زیادی جلوگیری شده است.

فرماندار شهرستان جاسک خاطرنشان کرد: برای مبارزه با این آفت جلسات متعدد شورای هماهنگی مدیریت بحران در شهرستان تشکیل و امکانات تمام دستگاه‌های اجرایی را بسیج کرده‌ایم.

فرماندار و رئیس ستاد بحران شهرستان اضافه کرد: با توجه به عمق فاجعه و پراکندگی منطقه، امکانات موجود محدود و نیاز به امکانات بیشتری داریم.

وی در پایان با تأکید بر اینکه تاکنون مبارزه با موفقیت صورت گرفته است، عنوان کرد: همه دستگاه‌ها موظف به همکاری با جهاد کشاورزی هستند و مبارزه با آفت ملخ ها به‌صورت جدی و شبانه‌روزی درجاسک انجام می‌شود./ ایسنا

کلمات کلیدی