افتتاح ۵ پروژه عمرانی در شهرستان قرچک

استانها /
شناسه خبر: 478301

۵ پروژه عمرانی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران در شهرستان قرچک افتتاح شد.

افتتاح ۵ پروژه عمرانی با حضور محمد تقی زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران، فرماندار، شهردار و دیگر مسئولان شهرستانی، ظهر پنجشنبه در شهرستان قرچک برگزار شد.

افتتاح و بهره برداری از ۲ زمین چمن مصنوعی با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال در مساحت ۱۶۰۰ مترمربع در شهرستان قرچک، سالن چند منظور ستاد بحران، بازدید از راه‌های مواصلاتی ری _ ورامین، افتتاح استخر و مجموعه ورزشی حضرت ولیعصر (عج) با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران انجام شد.

وی گفت: با توجه به اینکه در شهرستان قرچک بافت متراکم جمعیتی را شاهد هستیم، پر کردن فضای اوقات فراغت شهروندان و جوانان نیازی به امکانات و اماکن ورزشی و تفریحی وجود دارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران تصریح کرد: خوشبختانه امروز شاهد هستیم که شهرداری با اقدامی پسندیده در سطح شهرستان قرچک، ۵ طرح مهم را برای شهروندان ایجاد کرده است و این کار می‌تواند برای زیست و زندگی مردم این دیار مفید باشد و امیدواریم که این طرح ادامه داشته باشد.

تقی زاده ادامه داد: شهرداری‌ها با ایجاد سالن‌های ورزشی، زمین‌های چمن مصنوعی در مناطق و سطح شهر، استخر و..... نشاط را به جوانان و شهروندان هدیه می‌دهند./ ایسنا

کلمات کلیدی