یکشنبه شب یک حادثه تیراندازی در اطراف تئاتر شهر خبرساز شد. اتفاقی که واکنش هیات مدیره خانه تئاتر را به دنبال داشت و اهالی تئاتر در نامه‌ای سرگشاده به شهردار تهران خوستار رسیدگی به اوضاع نابسامان محیط اطراف تئاتر شهر شدند.

در همین زمینه قطب الدین صادقی بازیگر تلویزیون و تئاتر اما با اینکه این حادثه در زندگی هنرمندان نقش یا تاثیری دارد مخالف است. او در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرآنلاین، در مورد این حادثه گفت :

این حادثه نه در تئاتر شهر بلکه در محوطه پارک دانشجو بوده است،این حادثه می‌توانست در هر خیابان دیگر یا مترو یا کارخانه اتفاق بیفتد و نقشی نه در تئاتر، نه در زندگی هنرمندان و نه نقشی‌در تحول اجتماعی‌دارد.

اما آیا وضعیت نابسامان محیط اطراف تئاتر شهر و پارک دانشجو به عنوان یک محیط فرهنگی باعث بدتر شدن این جریانات نمی‌شود؟ قطب‌الدین صادقی در پاسخ می‌گوید: کدام خیابان وضعیت بهتری دارد و عاری از بزهکار و معتاد است؟ این وضعیت برای‌همه جا است و مختص به تئاترشهر نیست.
این وضعیت در همه‌جا هست و اصلا شایسته زندگی اجتماعی ما نیست و ربطی به هنر ندارد، در گوشه به گوشه ایران همین است، وضعیت در حاشیه شهر چگونه است؟ زندگی‌اجتماعی‌ ما به قهقرا رفته‌ و فاجعه بزرگ‌تر  و عمومی‌تر از این‌ حرف‌هاست./خبرآنلاین

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.