فوت یکی از دستیاران ارتوپدی به دلیل کشیک صحت ندارد

اجتماعی /
شناسه خبر: 478032

روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)فوت یکی از دستیاران ارتوپدی به دلیل کشیک های سخت و طاقت فرسا را تکذیب کرد.

 در متن این بیانیه آمده است: «ضمن تسلیت به مناسبت درگذشت مرحوم دکتر رسول قادری دستیار معزز ارتوپدی این مجتمع، به خانواده آن عزیز از دست رفته و جامعه پزشکی کشور، به آگاهی می رساند درگذشت مرحوم دکتر قادری در زمان مرخصی و در شهرستان محل اقامت خانوادگی ایشان رخ داده است. آخرین کشیک و حضور ایشان نیز در بیمارستان دوشنبه ۱۳/۳/۹۸ بوده؛ در حالیکه تاریخ درگذشت ایشان ۱۶/۳/۹۸ می‌باشد. لذا اخبار منتشر شده در خصوص درگذشت ایشان حین کشیک و در نتیجه کشیک‌های سخت و طاقت فرسای اعمال شده صحت ندارد.  

روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی فرصت را مغتنم دانسته اعلام می دارد، اگر چه قبولی و تحصیل در رشته ی پزشکی و به خصوص دوره های تخصص نیازمند تلاش های مجدانه و مطالعه و کوشش بسیار است؛ اما برنامه های آموزشی در نظر گرفته شده مطابق با کوریکولوم های آموزشی تدوین شده و مطابق با شرایط آموزشی و درمانی دانشگاه است.  

در پایان یاد و خاطره تلاش‌های بی‌شائبه دکتر رسول قادری، پزشک فرهیخته، مهربان و اخلاق مدار و خدمت رسانی صادقانه ایشان به بیماران این مجتمع بیمارستانی را گرامی می داریم و امیدواریم روح بلند آن عزیز سفرکرده غریق آرامش و رضوان الهی باشد.»/ایسنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.