ثبت نام «جهاد رسانه‌ای راهیان نور» تا 24 خرداد

فرهنگی /
شناسه خبر: 477337

جهاد رسانه‌ای راهیان نور همزمان با ثبت نام سراسری خادمین شهدا ویژه راهیان نور غرب و شمال غرب کشور اقدام به ثبت نام خادمین تخصصی رسانه‌ای کرد.

بر این اساس خبرنگاران افتخاری شهدا تحت عنوان «جهاد رسانه‌ای شهید رهبر» پس از ثبت‌نام و طی مراحل گزینش توسط مراکز استانی خادمین شهدا و تأیید مرکز رسانه‌ای شهید رهبر به کسوت خبرنگار خادم شهدا و باشگاه خبرنگاران راهیان نور نائل شده و در ایام اوج راهیان نور غرب و شمال غرب کشور (تیر و مرداد ماه جاری) در یادمان‌های دفاع مقدس استان‌های آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه و ایلام بکارگیری خواهند شد.

مهمترین وظایف «جهاد رسانه‌ای شهید رهبر» در ایام‌ اوج راهیان نور برگزاری دوره‌های آموزشی و تربیت خادمین خبرنگار و در طول سال بکارگیری و سازماندهی این عزیزان در قالب باشگاه خبرنگاران راهیان نور بوده و همچنین ایجاد مرکز رسانه‌ای و ارائه خدمات از جمله هدایت، حمایت و پشتیبانی از حضور اهالی رسانه در مناطق عملیاتی، معرفی سوژه و ارسال اخبار برای رسانه‌ها، راهنمایی و مشاوره به اصحاب رسانه، تهیه و تولید گزارش، گفت‌وگو، عکس و فیلم، خبر و گزارش رویدادهای راهیان نور از مهمترین وظایف خبرنگاران جهاد رسانه‌ای شهید رهبر است.

مرکز چند رسانه‌ای راهیان نور

بر این اساس خادمین افتخاری شهدا تحت عنوان «مرکز چند رسانه‌ای راهیان نور» پس از ثبت‌نام و طی مراحل گزینش توسط مراکز استانی خادمین شهدا و تأیید این مرکز به کسوت خادم تخصصی شهدا نائل شده و در ایام اوج راهیان نور غرب و شمال غرب کشور (تیر و مرداد ماه جاری) در این مرکز بکارگیری خواهند شد.

مهمترین وظایف «مرکز چند رسانه‌ای راهیان نور» جذب، شناسایی و ساماندهی تدوینگران و برگزاری دوره‌های آموزشی و تربیت خادمین تدوینگر در طول سال بکارگیری و سازماندهی این افراد است.
 

مرکز طراحان راهیان نور


بر این اساس خادمین افتخاری شهدا تحت عنوان «مرکز طراحان راهیان نور» پس از ثبت‌نام و طی مراحل گزینش توسط مراکز استانی خادمین شهدا و تأیید این مرکز به کسوت خادم تخصصی شهدا نائل شده و در ایام اوج راهیان نور غرب و شمال غرب کشور (تیر و مرداد ماه جاری) در این مرکز بکارگیری خواهند شد.

مهمترین وظایف «مرکز طراحان راهیان نور» جذب، شناسایی و ساماندهی طراحان و برگزاری دوره‌های آموزشی و تربیت خادمین طراح در طول سال بکارگیری و سازماندهی این افراد است.

رادیو آفلاین راهیان نور (رادیو پلاک)


بر این اساس خادمین افتخاری شهدا تحت عنوان «رادیو پلاک» پس از ثبت‌نام و طی مراحل گزینش توسط مراکز استانی خادمین شهدا و تأیید این مرکز به کسوت خادم تخصصی شهدا نائل شده و در ایام اوج راهیان نور غرب و شمال غرب کشور (تیر و مرداد ماه جاری) در این مرکز بکارگیری خواهند شد.

مهمترین وظایف «رادیو پلاک» جذب، شناسایی و ساماندهی گویندگان، نویسندگان و فعالان عرصه صدا و رادیو و برگزاری دوره‌های آموزشی و تربیت خادمین در طول سال بکارگیری و سازماندهی این افراد است.

لازم به ذکر است با توجه به محدود بودن ظرفیت بکارگیری خادمین رسانه‌ای راهیان نور، اولویت با خادمینی است که آشنایی اولیه با فنون اولیه و سابقه و رزومه کاری داشته باشند.


نحوه ثبت نام

خادمین «جهاد رسانه‌ای راهیان نور» می‌توانند تا ۲۴ خرداد ماه پس از ورود به پایگاه اینترنتی WWW.Khademin.koolebar.ir با طی مراحل زیر نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند:

۱- تکمیل اطلاعات عمومی و تکمیلی
۲- دسته بندی مهارت‌ها (در این مرحله، عنوان رسانه‌ای انتخاب گردد)
۳- عنوان مهارت (انتخاب یکی از تخصص‌های رسانه‌ای / * مثال: خبرنگار، عکاس، تدوینگر، گوینده و…)
۴- تکمیل فرم مخصوص

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.