اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

تصادفات 24 ساعت گذشته 36 نفر را به کام مرگ برد

تصادفات 24 ساعت گذشته 36 نفر را به کام مرگ برد

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: در شبانه روز گذشته ۲۸ نفر در حوادث جاده ای جان باختند.

 سرهنگ نادر رحمانی افزود بر اساس تجزیه تحلیل آمارها در جاده‌های برون‌شهری طی شبانه روز گذشته ۲۸ نفر کشته و ۲۹۸ نفر مجروح شدند. همچنین در درون شهرها نیز 8 تن کشته و ۳۸۲ تن مجروح شدند که در مجموع در تصادفات برون شهری و درون شهری 36 نفر جان خود را از دست دادند.
به گفته وی بیشترین علل رخ داده حوادث رانندگی در این مدت عدم توجه به جلو با سهم ۳۱ درصدی بوده است.
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا به مهمترین تصادفات شبانه روز گذشته اشاره کرد و گفت: در پی واژگونی یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ در شهر قم ۲ تن کشته شدند که علت این حادثه در دست بررسی است.
وی افزود: همچنین حوالی ساعت ۱۶ و ۴۰ دقیقه روز گذشته در کیلومتر ۹۱ محور اسدیه نخواب فرعی دره چرم استان خراسان جنوبی در پی واژگونی یک دستگاه وانت پیکان ۷ نفر مجروح شدند که به علت این حادثه تخطی از سرعت مطمئنه بوده است.
رحمانی گفت: همچنین حوالی ساعت ۵۰ دقیقه بامداد یکشنبه در کیلومتر ۱۵ محور هراز در استان مازندران در پی تخطی از سرعت مطمئنه یک دستگاه وانت نیسان و برخورد آن با اتوبوس مان یک تن مجروح شدند.
وی از حریق یک دستگاه اتوبوس در کیلومتر ۴۰ محور بردسکن سبزوار در استان خراسان رضوی خبر داد و گفت: این حادثه که ساعت ۴:۳۰ بامداد یکشنبه به دلیل نقص فنی رخ داد بدون تلفات بود و کشته و مجروح نداشت./عصر ایران

کپی