امسال ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار از محل منابع داخلی شرکت شهرک‌های صنعتی برای توسعه زیرساخت‌ های شهرک‌های صنعتی دراستان البرز پیش بینی شده است.

حمایت از سرمایه گذاران از اولویت‌های بخش صنعت در شهرک‌های صنعتی استان

Результат пошуку зображень за запитом "‫شرکت‌های نیمه فعال و باز فعال کردن استان البرز‬‎"

«محمد امین فرشی»، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز با بیان اینکه حمایت از سرمایه، سرمایه گذاران، حفظ وضعیت موجود و ارتقای آن از اولویت‌های بخش صنعت در شهرک‌های صنعتی استان است، افزود: حفظ و افزایش اشتغال، رفع موانع تولید، حمایت از طرح‌ها و بازفعال کردن واحدهای نیمه فعال از دیگر برنامه‌های شرکت شهرک‌های صنعتی طی امسال است.

وی با اشاره به اینکه احیای شرکت‌های نیمه فعال و بازفعال کردن واحدهای راکد، نوید بخش ایجاد اشتغال و رونق تولید در صنعت استان در سال ۹۸ خواهد بود، گفت: با هدف رفع مشکلات واحدهای تولیدی وصنعتی، با اختیاراتی که از سوی رئیس جمهوری به کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به استان‌ها واگذار شده مصوبات این کارگروه در زمان کوتاهی عملیاتی می‌شود.

وی اعطای تسهیلات در قالب طرح رونق تولید را از دیگر برنامه‌های شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز برای بازگشت دوباره واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل به چرخه تولید عنوان و خاطرنشان کرد: با هدف افزایش تولید از رشد چند برابری شهرک‌سازی، خدمات حمایتی صنایع خصوصی، توسعه شهرک‌های صنعتی و بهبود فضای کسب و کار حمایت می‌کنیم. همچنین در زمینه رونق فضای کسب وکار با حمایت از خوشه‌های صنعتی و ایجاد تورهای صنعتی و نمایشگاهی و تأمین اعتبار به تولیدکنندگان استان کمک می‌کنیم.

Результат пошуку зображень за запитом "‫ شرکت‌های صنعتی استان البرز‬‎"

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.