تا کمتر از 3 ماه آینده بیش از ۲۰۰ واحد صنعتی و تولیدی استان سمنان بیش از ۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات دریافت می کنند.

تسهیلات ۸۰۰ میلیارد ریالی برای بیش از ۲۰۰ واحد صنعتی و تولیدی 

Результат пошуку зображень за запитом "‫واحدهای صنعتی  استان سمنان‬‎"

«بهروز اسودی»، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد: دولت برای بازگشایی و بازگشت دوباره به چرخه تولید ۵۸۰ واحد غیرفعال استان سمنان با ارایه تسهیلات رونق تولید، برنامه دارد.

اسودی افزود: تمام تلاش دولت در شرایط سخت اقتصادی حمایت همه جانبه از بخش صنعت و تولید است و با برنامه ریزی اصولی این مهم در استان محقق می شود.

وی با بیان اینکه تاکنون به طور متوسط سالانه ۷۰ تا ۱۲۰ واحد راکد به چرخه تولید بازگشته، گفت: رویکرد دولت امسال حفظ اشتغال در واحدهای صنعتی و بازگرداندن واحدهای غیرفعال به چرخه تولید است. در سال گذشته دست کم ۱۳۰ واحد صنعتی سمنان با حمایت های این سازمان و بانک های عامل به چرخه تولید بازگشت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با تاکید بر اینکه هم افزایی بانک های عامل استان و بخش خصوصی برای تعیین تکلیف واحدهای صنعتی تملیکی باید افزایش یابد، تصریح کرد: در زمان حاضر ۵۳ واحد صنعتی و تولیدی در استان سمنان تملیکی است که با تلاش مسئولان و حمایت دولت برای بازگرداندان تعدادی از این واحدها با واگذری طرح به سرمایه گذار جدید اقدام می شود.

بازگشت ۳۲۰ واحد راکد صنعتی به چرخه تولید سمنان در 3 سال گذشته و ایجاد اشتغال پایدار برای ۱۵ هزار نفر با حمایت دولت نوید آینده روشن در بخش صنعت این استان را می دهد. تصویب اعطای اعتبار تا سقف ۱۱ هزار میلیارد ریال به واحدهای صنعتی سمنان از دستاوردهای دولت بود که در این راستا تاکنون 7 هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال برای حمایت از بخش تولید به صنعتگران استان پرداخت شده است.

Результат пошуку зображень за запитом "‫واحدهای صنعتی  استان سمنان‬‎"

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.