صفر دقیقه خاموشی در تابستان 98

استانها /
شناسه خبر: 473597

برای تابستان امسال و پیشگیری از خاموشی، برنامه صفر 98 در استان ایلام اجرایی می شود که در اجرای این کار با مدیریت صحیح و آگاه سازی مردم سعی خواهد شد، صفر دقیقه خاموشی در تابستان 98 داشته باشیم.

خاموشی در بخش خانگی را به صفر برسانیم

Результат пошуку зображень за запитом "‫صفر دقیقه خاموشی در تابستان 98‬‎"

«هادی شیرخانی»، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق ایلام اظهار داشت: برای اینکه خاموشی در بخش خانگی را به صفر برسانیم نیازمند همراهی همه دستگاه ها و مدیران و خود مردم هستیم که کاهش ساعت کار اداری و اصلاح تعرفه ها در این راستا بوده و مورد تقدیر وزیر نیرو نیز بوده است. همچنین کاهش 30 درصدی بار صنایع انجام شده و سعی داریم با مدیریت چاه های کشاورزی، ایستگاه های سی ان جی و اطلاع رسانی همگانی برق را به درستی مدیریت کنیم تا ضعف بار را جبران کنیم.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته با چالش جدی عدم موازنه تولید و مصرف برق مواجه شدیم، افزود: پیک مصرف برق در استان 62 هزار مگاوات است که در بعضی روزها این میزان 40 درصد افزایش می یابد و با توجه به قدرت تولید 53 هزار ساعت مگاوات برق با این شرایط 8 هزار مگاوات ساعت برق کم داریم. این در حالی است که سهم استان ایلام در حوزه برق منطقه ای با توجه به کمبودی که وجود دارد باید مدیریت شود و با صرفه جویی وکاهش مصرف برق اجازه ندهیم امسال مردم خاموشی برق داشته باشند.

مدیرعامل شرکت برق ایلام گفت: بطور معمول با هر 4 درجه افزایش دمای هوا یک هزار مگاوات افزایش مصرف برق داریم که برای جلوگیری از خاموشی سراسری باید برنامه ریزی استراتژیک مبنی بر صرفه جویی برق توسط همه صورت گیرد.

بیشتر بخوانید

پیک تابستان را پشت سر گذاشتیم/تابستان 98 خاموشی نداریم

وزیر نیرو به پیشواز قطع برق سال 98 رفت - ایران آنلاین

Результат пошуку зображень за запитом "‫قطع برق  در ایلام‬‎"

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.