اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال: جای نگرانی در مورد قرارداد ویلموتس وجود ندارد

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال: جای نگرانی در مورد قرارداد ویلموتس وجود ندارد

عضو هیات مدیره فدراسیون فوتبال گفت: قرارداد مارک ویلموتس به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به زودی نهایی می شود و جای نگرانی بابت این موضوع وجود ندارد.

عبدالکاظم طالقانی با اشاره به اینکه گفته می شود روند مذاکرات با «مارک ویلموتس» با موانعی مواجه شده است، گفت: قرارداد ویلموتس بعد از توافق به امضا خواهد رسید. او در بلژیک در زمینه استعدادیابی و انتخاب جوانان کارهای خوبی انجام داده و طبق همین شناخت ها مورد تایید کمیته فنی فدراسیون فوتبال ایران قرار گرفت.
وی افزود: ویلموتس برای حضور در تیم ملی انتخاب شده است و به زودی این اتفاق نهایی خواهد شد. تاج به بلژیک رفته تا قرارداد ویلموتس را به سرانجام برساند و کارها طبق برنامه در حال انجام است و جای نگرانی در مورد این مساله وجود ندارد.
عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال اضافه کرد: دیگر باید ویلموتس را سرمربی قطعی دانست چرا که برنامه هایمان را با او تدوین کرده ایم و انتخابی جز این نداریم. چیزی که ما می دانیم تا الان ویلموتس سرمربی تیم ملی می شود.

 معیارهای انتخاب ویلموتس

وی در مورد معیارهای انتخاب ویلموتس گفت: ریز قرارداد را در حال حاضر در اختیار نداریم. اما تاج معیارها را در مورد انتخاب ویلموتس توضیح داده است.
طالقانی در پایان در مورد برخی صحبت ها مبنی بر عدم توافق بر سر مبلغ قرارداد، بیماری ویموتس و اینکه او سه سال باید دائما در ایران بماند گفت: من از این مسائل هیچ اطلاعی ندارم اما همانطور که گفتم او سرمربی تیم ملی خواهد شد. بهتر است این مسائل را تاج و یا ابراهیم شکوری توضیح دهد./ ایرنا

کپی