اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

اختلال تلفنی در ۷ مرکز مخابراتی تهران

اختلال تلفنی در ۷ مرکز مخابراتی تهران

ارتباط تلفنی مشترکان ۷ مرکز مخابراتی در تهران به دلیل عملیات کابل برگردان دچار اختلال شده است.

 عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابراتی شهید سعادتمند، شهید تندگویان، سلمان فارسی و شیخ فضل الله نوری در حال انجام است و در مراکز شهید رجایی و ولیعصر (عج) از فردا اول خرداد آغاز می‌شود.

با اجرای عملیات مذکور ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات شهید سعادتمند با پیش شماره‌های ۴۴۲۰ الی ۴۴۲۹، ۴۴۳۷، ۴۴۳۸ در محدوده خیابان‌های وحدتی، طالقانی، اشرفی اصفهانی و ناهید و در مرکز مخابرات شهید تندگویان با پیش شماره‌های ۲۲۵۰ الی ۲۲۵۳، ۲۲۳۰ الی ۲۲۳۳، ۲۶۳۰ الی ۲۶۳۲ و ۲۶۱۴ در محدوده مرکز به مدت ۷۲ ساعت با اختلال همراه است.

در همین حال عملیات کابل برگردان در مرکز مخابرات سلمان فارسی، ارتباط تلفنی مشترکان دارای پیش شماره‌های ۲۲۰۶ الی ۲۲۰۹، ۲۲۱۱ الی ۲۲۱۴، ۲۲۳۴ الی ۲۲۳۹، ۲۶۷۶، ۲۶۶۵، ۲۶۴۱ و ۲۶۷۴ را در محدوده خیابان‌های طاهرخانی غربی، میثاق، میدان کتاب، استاد شهریار، باهنر، ولیعصر و پرستو و نیز در محدوده بلوار فرحزادی، گلستان دوم و سوم و نخلستان به مدت ۷۲ ساعت با اختلال مواجه کرده است.

با اجرای عملیات مذکور، ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات شیخ فضل الله نوری با پیش شماره‌های ۸۸۰۳ الی ۸۸۰۶، ۸۸۶۰ الی ۸۸۶۲، ۸۸۲۱ و ۸۶۰۵ در محدوده شهرک سئول، بزرگراه نیایش و بزرگراه چمران نیز به مدت ۷۲ ساعت با اختلال همراه است.

از سوی دیگر با اجرای عملیات کابل برگردان، ارتباط تلفنی مشتریان مراکز مخابرات شهید رجایی و ولیعصر (عج) از ساعت ۲۴ فردا اول خرداد به مدت ۶ ساعت دچار اختلال می‌شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.