اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹

مومنی: امروز تاریخ جدید بازی ذوب آهن و النصر اعلام می شود/ تیم عربستانی دیر به کربلا سفر کرد

مومنی: امروز تاریخ جدید بازی ذوب آهن و النصر اعلام می شود/ تیم عربستانی دیر به کربلا سفر کرد

عضو کمیته بین‌الملل فدراسیون فوتبال گفت: امروز تاریخ جدید برای بازی ذوب آهن و النصر عربستان اعلام خواهد شد.

حامد مومنی در پایان بازی پرسپولیس و السد قطر در جمع خبرنگاران در مورد لغو بازی ذوب اهن و النصر و اینکه آذری گفته امروز نامه را به ما دادند گفت: در واقع کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز به ما اعلام کرده است به همین دلیل امروز ما هم مطلع شدیم و نامه‌ای از فدراسیون فوتبال عراق آمد که اعلام کردند نمی‌توانند میزبانی کنند بازی ذوب آهن و النصر عربستان را چون حریف عربستانی مطلع شده بود به عراق سفر نکرد و ای اف سی هم به ما اعلام کرد که بازی در کربلا نمی‌تواند برگزار شود و باید در مورد محل برگزاری مسابقه تصمیم گرفته شود و با تیم ذوب آهن هم در این مورد صحبت خواهیم تا ببینم این باشگاه ترجیح می‌دهد در کدام شهر میزبان باشد.

وی در مورد اینکه چرا نامه به تیم ذوب آهن دیر اعلام شد گفت: ذوب آهن زودتر سفر کرد و امروز روز قبل از بازی بود و ذوب آهن زودتر سفر کرده بود و تیم‌ها باید دو روز قبل از مسابقه باید در شهر محل برگزاری حاضر باشند و اگر النصر امروز می‌خواسته به عراق برود در واقع آنها دیرتر از موعد به این کشور می‌خواستند سفر کنند. ذوب آهن به موقع سفر کرده و امروز این موضوع اعلام شده و فردا در این مورد تصمیم گیری می شود و ناظران و داوران هم دو روز قبل یعنی در موعد مقرر در عراق حاضر شدند و تیم عربستانی یک روز دیرتر رفته بود.

مومنی در مورد ارتباط ضعیف با کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: این موضوع ربطی به این مسایل ندارد و ذوب آهن خودش کربلا را به عنوان میزبان انتخاب کرده بود و موضوع امروز هم فورس ماژور بود.

چرا با در خواست ذوب آهن برای تغییر کربلا از میزبانی موافقت نکرد

عضو کمیته بین‌الملل فدراسیون فوتبال در مورد اینکه چرا با در خواست ذوب آهن برای تغییر کربلا از میزبانی موافقت نکرد گفت: ای اف سی اعلام کرد تغییر شهر میزبان در یک  یا دو روز انجام نمی شود باید استعلام‌ها و تاییدهایی لازم از کشور میزبان گرفته شود و تاریخ جدید به احتمال زیاد فردا اعلام می‌شود.

تعداد خبرنگاران زیاد است و پیشنهاد ای اف سی برای فینال لیگ قهرمانان آسیا در بازی پرسپولیس و کاشیما بود و ناظر ای اف سی هم فقط می‌خواست که خبرنگاران راحت کار کنند و نظر خاصی نداشتند و فقط خواهان تامین امنیت نمایندگان رسانه های گروهی بود. انشاله برای فصل آینده شرایط بهتری را شاهد خواهیم بود.

کپی