اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹

احتمال احداث آرامستان های جدید در پایتخت وجود دارد

احتمال احداث آرامستان های جدید در پایتخت وجود دارد

رئیس کمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران گفت: بهشت‌زهرا (س) همانند سایر مکان‌ها دارای ظرفیت محدودی است ظرفیتی که زمانی به پایان می‌رسد لذا باید جایگزینی برای آن در نظر گرفته شود.

زهرا صدراعظم نوری با اشاره به اتمام ظرفیت سازمان بهشت زهرا (س) ظرف سال‌های آینده از احتمال احداث آرامستان های جدید در پایتخت خبر داد.   

‏ وی افزود: در حال حاضر موضوع توسعه سازمان بهشت زهرا (س) در مکان‌هایی که این امکان وجود دارد مطرح است در حقیقت در زمینه‌ها و عرصه‌هایی که در اطراف سازمان وجود دارند و این امکان برای توسعه فراهم است محقق خواهد شد.

وی ادامه داد: البته با تحقق این توسعه نیز نمی‌توان برای همیشه پاسخگوی نیازهای کلان شهر تهران بود لذا پروژه‌ای توسط مدیریت سازمان بهشت زهرا (س) دنبال می‌شود که امکان سنجی و یافتن مکان‌های مناسب در شهر تهران برای احداث آرامستان های جدید انجام شود.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: مطالعات این پروژه توسط مشاور انجام شده و در حال حاضر دو یا سه نقطه شهر برای احداث این آرامستان ها پیش بینی شده است؛ که تصور می‌کنم یکی از این نقاط در غرب یکی در شرق و دیگری در جنوب تهران قرار دارد بی تردید با قطعی شدن مطالعات مقدمات این کار آغاز خواهد شد.

 
کپی