اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹

ساخت فیلم همسر زیبا بروفه به پایان رسید

ساخت فیلم همسر زیبا بروفه به پایان رسید

آخرین کار پیام صابری کارگردانی سریال «کوله‌پشتی» برای شبکه زاگرس بود که متأسفانه اجل مهلتش نداد و ناتمام ماند.

پیام صابری بازیگر، کارگردان و چهره‌پرداز سینما و تلویزیون و همسر زیبا بروفه کار چهره‌پردازی را با دستیاری در فیلم امام علی (ع) و همکاری با داوود میرباقری آغاز کرد.

او با بازی در کار تلویزیونی علی شوقیان در سال ۱۳۷۳ با عنوان «خانه شلوغ»، بازیگری را به صورت جدی آغاز کرد و بعد از آن در فیلم «شب روباه» به کارگردانی همایون اسعدیان ظاهر شد. صابری در سریال «ریحانه» به کارگردانی سیروس مقدم هم بازی کرد. آخرین کار او کارگردانی سریال «کوله‌پشتی» برای شبکه زاگرس بود که متأسفانه اجل مهلتش نداد و ناتمام ماند.

سریال «کوله‌پشتی» به کارگردانی پیام صابری و تهیه‌کنندگی نعمت چگینی در چند لوکیشن در مناطق مختلف شهر کرمانشاه  از جمله منطقه تاریخی و گردشگری طاق بستان، بیستون و بازار سنتی، کارگاه نان برنجی، خیابان بهار و دهکده المپیک در تهران تصویربرداری شده است.

نعمت چگینی تهیه کننده این سریال، درباره آخرین خبرها از ساخت این مجموعه گفت: یک روز از تصویربرداری سریال باقی مانده بود که این اتفاق تلخ برای آقای صابری رخ داد. تصویربرداری در  سال گذشته به پایان رسید و تدوین آن انجام شده است.

وی افزود: این سریال محصول امور استان‌هاست و قرار بود در شبکه شما پخش شود؛ اما هنوز زمان دقیق نمایش به ما اعلام نشده است.

گفتنی است محمد حاتمی، آشا محرابی، سوسن پرور، فروغ قجابگلو، سجاد قرگوزلو، سیروس میمنت، زهرا فراهانی، حافظ نبی زاده و ... بازیگران سریال «کوله پشتی» هستند./باشگاه خبرنگاران

کپی