اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹

عرب: پنالتی پرسپولیس کاملا صحیح بود/ اینکه برانکو لیست ورودی و خروجی داده، حقیقت ندارد

عرب: پنالتی پرسپولیس کاملا صحیح بود/ اینکه برانکو لیست ورودی و خروجی داده، حقیقت ندارد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: برخلاف اخبار منتشر شده برانکو تا امروز هیچ لیست خروجی و ورودی برای فصل آینده نداده است.

«ایرج عرب» در خصوص تساوی پرسپولیس مقابل تیم ماشین سازی اظهارداشت: در این بازی روز ما نبود و به آنچه که لیاقتش را داشتیم نرسیدیم.
وی افزود: پرسپولیس بعد از این که گل اول را دریافت کرد حملات زیادی را بر روی دروازه حریف تدارک دید تا علاوه بر این که گل خورده را جبران کند به گل پیروزی نیز برسد اما فرصت هایی که برای زدن گل خلق کردیم از دست رفت.
مدیرعامل پرسپولیس خاطرنشان کرد: از هواداران پرسپولیس تشکر می کنم که برای تشویق تیم محبوبشان به ورزشگاه آزادی آمدند و تا دقیقه آخر دست از حمایت این تیم بر نداشتند. بدون شک این عزیزان بهترین و دوست داشتنی ترین هواداران فوتبال در دنیا هستند.
عرب تصریح کرد: اگرچه با یک تساوی در هفته آخر قهرمان لیگ برتر خواهیم شد اما برای پیروزی پا به زمین مسابقه خواهیم گذاشت تا با قدرت برای سومین سال پیاپی قهرمان ایران شویم.
وی ادامه داد: سازمان لیگ برای قهرمانی لیگ هجدهم برنامه ریزی و تدارک وسیعی دیده است و به امید خدا با تلاش کادر فنی و بازیکنان و دعای خیر هواداران در شهر جم کاپ قهرمانی را بالای سر خواهیم برد.

کارشناسان داوری نظرات فنی خود را درباره پنالتی پرسپولیس بیان کنند

مدیرعامل پرسپولیس درباره اعتراض اعضای تیم ماشین سازی تبریز نسبت به پنالتی پرسپولیس اظهار داشت: به نظر من پنالتی پرسپولیس کاملا صحیح بود اما بهتر است در این باره کارشناسان داوری نظرات فنی خود را بیان کنند که فکر می کنم آنها نیز بر این باور باشند که پنالتی صحیح اعلام شد.
عرب در پایان گفت: تمام تمرکز پرسپولیس به پایان مسابقات لیگ برتر و جام حذفی است و این که برانکو برای فصل آینده لیست ورودی و خروجی داده است حقیقت ندارد./ ایرنا

کپی