اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹

نجات مرد 40 ساله از چاه

نجات مرد 40 ساله از چاه

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان گفت: با تلاش آتش نشانان مرد 40 ساله ساکن این شهرستان که به چاه 12متری سقوط کرده بود از مرگ حتمی نجات یافت.

نجات از چاه

فواد هاشمی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: ساعت 17:45 روز گذشته /شنبه/ حادثه سقوط در چاه در منطقه شهرک فرهنگیان کوچه شبستان سه به سامانه 125 اعلام و ماموران ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.
وی ادامه داد: این چاه برای آب آشامیدنی در حیاط این واحد مسکونی حفر شده بود که به دلیل بارش ها و رطوبت داخل زمین چاه ریزش کرد و به داخل آن سقوط کرد.

آتش نشانی

وی اظهار داشت: به دلیل تخریب دیواره چاه مرد 40 ساله که مالک ساختمان بود به درون چاه سقوط کرد که بلافاصله نیروهای آتش نشانی به محل اعزام شدند.
وی اضافه کرد: زمانی که آتش نشانان به محل حادثه رسیدند این مرد تا قسمت سر و صورت در خاک فرو رفته بود و با توجه اینکه احتمال دوباره ریزش دیواره چاه وجود داشت آتش نشانان وارد چاه شده و مصدوم را از داخل چاه خارج کردند.

بوکان

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان گفت: مرد مصدوم توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شد و آتش نشانان پس از ایمن سازی به عملیات خود پایان دادند.
به گزارش ایرنا بوکان در جنوب آذربایجان غربی واقع شده است./ایرنا

کپی