اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹

یک کشته 3 مصدوم قربانی صاعقه در گیلان

یک کشته 3 مصدوم قربانی صاعقه در گیلان

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گیلان گفت: برخورد صاعقه در گیلان یک کشته و ۳ مصدوم بر جای گذاشت.

صاعقه

پیمان اسدی از برخورد صاعقه و کشته و مصدوم‌شدن چند نفر در استان گیلان خبر داد و اظهار داشت: طبق گزارشات یک نفر از این مصدومان فوت کرد و 3 نفر دیگر جهت مداوا به بیمارستان انتقال داده شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان گیلان از فوت و مصدومیت دو نفر بر اثر اصابت صاعقه در صومعه‌سرا خبر داد و عنوان کرد: برخورد صاعقه به شالیزاری در صومعه‌سرا 1 کشته و 1 مصدوم بر جای گذاشت.

گیلان

اسدی با بیان اینکه این دو نفر در حال کار در شالیزار بودند تصریح کرد: در ساعت 14:51 امروز حادثه برخورد صاعقه به 2 نفر که در حال کار در شالیزار بودند به اطلاع اورژانس رسید. با اعلام این حادثه بلافاصله آمبولانس صومعه‌سرا به محل حادثه اعزام شد.

وی‌ با بیان اینکه مصدومان حادثه اصابت صاعقه در صومعه‌سرا دو خانم 44 و 46 ساله بودند ابراز داشت: یک نفر از این افراد که به علت برخورد صاعقه به شالیزاری در شهرستان صومعه‌سرا مصدوم شده بودند جان خود را از دست داد.

مرکز فوریت های پزشکی

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گیلان در مورد وضعیت دیگر مصدوم صومعه‌سرایی نیز اظهار داشت: مصدوم دوم توسط فوریت‌های پزشکی صومعه‌سرا جهت مداوا به بیمارستان امام خمینی صومعه سرا انتقال پیدا کرده است.

اسدی از مصدومیت دو نفر دیگر بر اثر برخورد صاعقه در شهرستان آستانه‌اشرفیه خبر داد و بیان داشت: ساعت 17:28 امروز گزارشی مبنی بر وقوع حادثه بر اثر برخورد صاعقه به 2 نفر در این منطقه به اطلاع مرکز اورژانس رسید.

وی با بیان اینکه با اعلام حادثه برخورد صاعقه بلافاصله آمبولانس آستانه‌اشرفیه به محل حادثه اعزام شد افزود:‌ مصدومان این حادثه توسط تیم فوریت‌های پزشکی پس از انجام اقدامات درمانی لازم به بیمارستان کوثر آستانه‌اشرفیه انتقال یافتند./تسنیم

کپی