اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹
یزدان پناه احمدآبادی:

لزوم احیای سازمان جوانان/نمایندگان به لایحه رای مثبت دهند

لزوم احیای سازمان جوانان/نمایندگان به لایحه رای مثبت دهند

بازرس مجمع ملی جوانان کشور با اشاره به بررسی لایحه تفکیک وزارت ورزش و جوانان در کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی افزود: در راستای تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب مبنی بر تاکید حضور جوانان در عرصه‌های مختلف، از نمایندگان مجلس می‌خواهیم به این لایحه رأی مثبت دهند، این درحالیست که بعد از رأی مثبت کمیسیون اجتماعی به این لایحه، کمیسیون فرهنگی با آن مخالفت کرده است.

علی یزدان پناه احمدآبادی با بیان اینکه گستردگی حوزه ورزش وزارت ورزش و جوانان موجب قرار گیری جوانان در زیر سایه ورزش شده است، از نمایندگان مجلس خواست تا به لایحه احیای سازمان ملی جوانان رای مثبت دهند.         
وی با بیان اینکه تحقق بیانیه گام دوم انقلاب مستلزم استقلال حوزه جوانان است، اظهار کرد: گستردگی حوزه ورزش وزارت ورزش و جوانان موجب قرارگیری جوانان در زیر سایه ورزش شده است، به همین دلیل به نظر می‌رسد جداسازی حوزه جوانان و احیای سازمان ملی جوانان برای انجام فعالیت تخصصی و توانمند سازی جوانان ضروری است.

عضو هیأت رئیسه مجمع ملی جوانان با بیان اینکه حضور جوانان در عرصه‌های مختلف می‌تواند راهگشا باشد اظهار کرد: حضور پرشور و داوطلبانه سازمان‌های مردم نهاد جوانان در کمک رسانی به سیل زدگان، برگ زرینی را برای حوزه جوانان رقم زد./ایسنا

 
کپی