اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹

تحریم حساب توییتر رئیس باشگاه الهلال توسط هواداران

تحریم حساب توییتر رئیس باشگاه الهلال توسط هواداران

هواداران باشگاه الهلال عربستان بدنبال شکست سنگین این تیم مقابل التعاون در نیمه نهایی جام حذفی عربستان موسوم به جام پادشاهی، حساب توییتر «محمد بن فیصل» رئیس باشگاه را تحریم کرده و خواستار برکناری وی شدند.

روزنامه الریاضیه عربستان روز شنبه نوشت: تیم الهلال عربستان روز گذشته در مرحله نیمه نهایی جام حذفی عربستان با نتیجه 5 بر صفر مغلوب شد و علاوه بر متحمل شدن شکستی سنگین، یکی از معتبرترین جام های این کشور را از دست داد.
الهلالی ها اخیرا نیز در ادامه ناکامی ها خود در فینال جام باشگاه های عرب مغلوب الساحلی تونس شدند و این جام را نیز از دست دادند؛ بدنبال این شکست هواداران الهلال با حمله به رئیس باشگاه و «زوران مامیچ» سرمربی تیم خواستار برکناری آنها شدند اما پس از پیروزی هفته گذشته این تیم مقابل استقلال در بازی برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، ظاهرا اوضاع کمی آرام شده بود که به یکباره شکست سنگین مقابل التعاون رقم خورد.
با احتساب این شکست، تنها عنوان باقی مانده برای الهلالی ها، لیگ عربستان است، جایی که آنها با یک امتیاز اختلاف نسبت به النصر در جایگاه دوم جدول رده بندی جای دارند و باید دوشنبه هفته جاری بار دیگر مقابل التعاون صف آرایی کنند و در صورت تساوی یا شکست، این بار خشم عمومی شکل دیگری به خود خواهد گرفت.
هواداران الهلال همین حالا نیز با ایجاد کمپینی در توییتر، حساب کاربری بن فیصل را تحریم کرده اند؛ اقدامی که در عرض تنها 2 ساعت تعداد دنبال کننده های وی را از 850 هزار به 774 هزار نفر کاهش داده است./ ایرنا

کپی