اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸

درگیری هواداران سپاهان با نیروی انتظامی

درگیری هواداران سپاهان با نیروی انتظامی

اتوبوس تیم فوتبال پرسپولیس به علت ماندن در ترافیک، دیرتر از حد معمول به ورزشگاه آزادی رسید. هواداران دو تیم قبل از شروع مسابقه علیه هم شعار دادند و در ادامه به سمت هم سنگ پرتاب کردند. نیروی انتظامی برای آرام کردن جو، به قصد بازداشت چند نفر از هواداران سپاهان به جایگاه هواداران این تیم رفت که تعدادی از هواداران تیم برای حمایت از افراد دستگیر شده با نیروی انتظامی درگیر شدند.

تیم های فوتبال پرسپولیس و سپاهان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۲۰:۱۵ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند.

هواداران دو تیم قبل از شروع مسابقه علیه هم شعار دادند و در ادامه به سمت هم سنگ پرتاب کردند. در این بین نیروی انتظامی برای آرام کردن جو، به قصد بازداشت چند نفر از هواداران سپاهان به جایگاه هواداران این تیم رفت اما دیگر هواداران این تیم برای حمایت از افراد دستگیر شده با نیروی انتظامی درگیر شدند. این ماجرا چند دقیقه بعد با آرام شدن اوضاع به پایان رسید.

چند نفر از هواداران سپاهان که آسیب دیده بودند توسط ماموران اورژانس برای مداوا به آمبولانس های ورزشگاه هدایت شدند.

مهدی کیانی، کاپیتان سپاهان برای آرام کردن هواداران سپاهان به پایین جایگاه آن ها رفت و با آن ها صحبت کرد.

اتوبوس حامل اعضای تیم پرسپولیس به علت اینکه در ترافیک گیر کرده بود دیر به ورزشگاه آزادی رسید تا بازیکنان این تیم دیرتر از بازیکنان سپاهان برای گرم کردن به درون زمین بیایند.

مهرداد میناوند، وینگو بگوویچ، شجاع خلیل زاده و پسر برانکو ایوانکوویچ برای تماشای این بازی در ورزشگاه حضور دارند.

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از ورود به زمین به شدت از سمت هواداران این تیم مورد تشویق قرار گرفت.

دقایقی قبل از شروع مسابقه، درهای یکی از جایگاه‌های طبقه دوم ورزشگاه آزادی که دقیقا بالای جایگاه هواداران سپاهان قرار داشت، باز شد و هواداران پرسپولیس در آن جا مستقر شدند. این موضوع اعتراض هواداران سپاهان به نیروهای انتظامی را به دنبال داشت. در ادامه این کشاکش، هواداران سپاهان اقدام به کندن صندلی‌های ورزشگاه و پرتاب آن‌ها به داخل زمین کردند./ ایسنا

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.