اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹

سارق مسلح شاهرودی به دام پلیس افتاد

سارق مسلح شاهرودی به دام پلیس افتاد

سارقانی که با تهدید اسلحه شکاری قصد سرقت به عنف و اخاذی از یک جوان شاهردی را داشتند ، با اقدام ضربتی پلیس دستگیر شدند.

سارق مسلح

سرهنگ علی کریمی فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود گفت : مالباخته که دارای وضع مالی مناسبی است مدتی در یک کافه غیرمجاز تردد داشته، که چند جوان او را شناسایی می کنند و ساعت یک بامداد در حالیکه قصد خروج از کافه را داشته او را با تهدید مجبور به همراهی می کنند.

وی افزود: چهار نفر موتور سوار این جوان را حین خروج از کافه متوقف می کنند و دو نفر از آنها با یک قبضه سلاح شکاری و چاقو ، جوان را مجبور می کنند در خودرواش سوار شود و وی را به حاشیه شهر میبرند.

شاهرود

سرهنگ کریمی گفت : در حاشیه شهر ، سارقان پس از ضرب و شتم جوان و شلیک دو تیر با سلاح شکاری برای ترساندن وی، لپ تاپ، وجه نقد و کارت های بانکی او را ربوده و تهدید میکنند اگر پس از رها کردن او ، به سرعت چهار میلیارد ریال پول به آنان نپردازد، از او انتقام سختی میگیرند.

نیروی انتظامی

فرمانده انتظامی شاهرود گفت : این جوان پس از رها شدن بلافاصله پلیس را در جریان این سرقت مسلحانه قرار دارد و با اقدامات فنی وپلیسی ،یکی از سارقان که درصدد اعمال فشار به شاکی برای دریافت پول بود،درمخفیگاهش شناسایی و در اقدامی ضربتی دستگیر شد.
سرهنگ کریمی گفت : ۴ عضو دیگر این گروه هم قبل از اطلاع از دستگیری همدستشان شناسایی و در عملیات ضربتی در چند نقطه شهرستان همزمان دستگیرشدند.
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود گفت: این ۵ نفر ۴ نفر از آنان سابقه دار هستند./صدا و سیما
کپی