اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹

پلیس قاتل زن دلواری را دستگیر کرد

پلیس قاتل زن دلواری را دستگیر کرد

عامل قتل زنی که جسدش دیروز در اطراف دلوار کشف شده بود، شناسایی و دستگیر شد.

قتل زن

فرمانده انتظامی استان گفت: فردی که پس از قتل یک زن در شهر  بوشهر جسدش را در جاده ای اطراف شهر دلوار رها کرده بود کمتر از 24 ساعت  شناسایی و دستگیر شد.
سردار خلیل واعظی افزود: 26  فروردین خبر مفقودی زنی 41 ساله به کلانتری تنگگ  اعلام شد و یک روز بعد جسد این مفقودی در حالیکه سوخته بود در یکی از جاده های اطراف شهر دلوار کشف شد.

دلوار - بوشهر

وی گفت: با تلاش های کارآگاهان جرایم جنایی پلیس آگاهی استان فردی که با خانواده مقتول دارای ارتباط خانوادگی بود به عنوان متهم شناسایی و دستگیر شد. در بازجویی ها متهم اعتراف کرد با سوء استفاده از اعتماد خانوادگی به قصد سرقت طلاهای مقتول وی را در منزلش خفه و پس از سوزاندن جسد، به منظور پنهان کردن سرنخ های احتمالی کشف حادثه، آن را در جاده های اطراف دلوار رها کرده بود.
سردار واعظی با بیان این که منزل قاتل و مقتول در یکی از محله های شهر بوشهر و نزدیک به هم قرار دارد افزود: با اعتراف متهم به جرمش، طلاهای مسروقه از منزلش کشف و خودروی مورد استفاده وی توقیف شد.

پلیس

فرمانده انتظامی استان همچنین در خصوص کشف جسد نیمه جان یک خانم دیگر در شهر دلوار گفت: این خانم همچنان در مرکز درمانی تحت مداواست و وضعیت وی رو به بهبود است و برابر بررسی های پلیس هیچ عامل دومی در این حادثه نقش نداشته است .
سردار واعظی با تشکر از خویشتنداری مردم و رسانه ها در مواجهه با حواث انتظامی به شهروندان توصیه کرد: در ارتباطات خانوادگی و انتخاب دوستان خانوادگی با نهایت دقت و هوشیاری عمل کند و به افرادی که شناخت کافی ندارند به راحتی اعتماد نکنند./صدا و سیما

کپی