با دستور آیت الله رئیسی محقق شد

بسیج امکانات آستان قدس در خدمت رسانی به مناطق سیل زده

سیاسی /
شناسه خبر: 458686

مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی گفت:با توجه به وقوع سیل در برخی شهرها و روستاهای استان‌های شمال شرق کشور و خسارت به هموطنان عزیز، تولیت آستان قدس رضوی دستور داد کلیه امکانات آستان قدس برای ارائه خدمات بیشتر در کنار نهادهای مسئول بسیج شوند.

محسن منصوری، مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی گفت: با توجه به وقوع سیل در برخی شهرها و روستاهای استان‌های شمال شرق کشور و خسارت به هموطنان عزیز، تولیت آستان قدس رضوی دستور داد کلیه امکانات آستان قدس برای ارائه خدمات بیشتر در کنار نهادهای مسئول بسیج شوند.
 منصوری افزود: بنیادکرامت رضوی و دفتر نمایندگی آستان قدس در استان های گلستان و مازندران از ساعات اولیه وقوع سیل در کنار مردم مناطق سیل زده بویژه مناطق کم برخوردار حضور داشته و در کنار دستگاه های مسئول و امدادرسان خدمات مورد نیاز بویژه تهیه غذای گرم، آب آشامیدنی، کمک رسانی نسبت به کاهش خسارات وارده و ... ارائه می کنند.
 
وی با بیان اینکه ظرفیت خادمیاران رضوی برای ارائه خدمت رسانی بیشتر بکارگیری شده است؛ یادآور شد: آنچه اکنون مورد توجه است، تلاش برای حفظ آرامش مردم و رفع آبگرفتگی منازل است و پس از آن باید برای بازسازی منازل تخریبی بویژه در روستاها اقدام کرد./فارس